Beni aşka inandır

banner37

Bilinçaltı kayıtlarımızı değiştirdiğimizde ve bilinçaltımızı tatminkâr bir ilişkiyi hak ettiğimize inandırdığımızda kendimizi aşk yaşarken bulacağız

Beni aşka inandır
banner99

Pınar SAVUN
 

Aşk ve sevgi enerjisinin bu kadar yükseldiği bir dönemde hesap kitap yapmadan, taktikler uygulamadan gerçek sevgiyi hayatımıza çekmek aslında sandığımızdan da kolay. Bunun için yapmamız gereken bilinçaltımızdaki kayıtları temizlemek...

Ne kadar çok insanın aşkla ilgili sıkıntısı olduğunun farkında mısınız? Mutluluk, umutsuzluk etrafımızı sarmış durumda. Ama vazgeçmeyin!

Bundan önce defalarca hayal kırıklığı yaşamış olabilirsiniz. Her denemeniz başarısızlıkla sonuçlanmış olabilir. Bu yüzden aşka olan inancınız sarsılmış ve artık aşkın sadece filmlerde kaldığını düşünüyor olabilirsiniz. Aşkı hayatınıza çekmek istiyorsanız, aşkla ilgili fikir ve inançlarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekir. İnançlarımız, davranışlarımızın temelini oluşturur, davranışlarımız da yaşamdan aldığımız sonuçların temelidir.Aşkta farklı sonuçlar istiyorsanız, aşkla ilişkinize detaylı olarak bakmanız gerekir. Aşkı bulamayacağınıza, aşkın olmadığına inanıyorsanız kolay kolay karşılaşamayacaksınız demektir. Aşka dair söylemlerinize bir bakın; içinde olumlu cümleler var mı? Aşkın yalan olduğunu mu düşünüyorsunuz? Bütün ilişkilerin biteceğine mi inanıyorsunuz? Aşka dair söylediğiniz ne varsa, bir yere yazın. Sonra bu cümleleri daha olumlu olanlarla değiştirin. “ Aşkı hak ettiğimi düşünüyorum.” “Aşkın beni sarmaladığına ve hayatıma ışık getirdiğine inanıyorum.” “ Aşkla daha mutlu ve zengin bir insan oluyorum.” “Aşkı yaratıyorum. “ Aşk bana iyi geliyor ve beni güzelleştiriyor.”

Bu cümleleri bilinçaltınıza yerleştirin.

 

MANDALA İLE AŞKA DAVET

Mandala; niyet, dua ve bilinçaltı çalışmasıdır. Mandala ile olumsuz çekirdek inançları kırarak, yerine istediğimiz yeni inançlarımızı yerleştiririz. Mandalamızı çizmeden önce kağıdımızı ters çevirip hayal ettiğimiz, yaşamak istediğimiz ilişkinin nasıl olduğunu; neler yaşamak istediğimizi yazarız. Daha sonra kağıdımıza yüklediğimiz güzel niyetlerle mandalamızı çizer, aşkı hayatımıza davet ederiz. Bilinçaltımızı bilinçli şekilde yönlendiririz.

Aklınıza gelen her şeyi bu listeye yazabilirsiniz, kendinizi kısıtlamayın. Listeniz bittiğinde, yazdıklarınıza bir göz atın. Aşık olma şartına bağlı olmayan maddeler varsa, bunları ayıklayın.

banner134
 

ÖNCE KENDİNE BAKMAK GEREK

Kendinizle ilgili detayları göz ardı ederek, sağlıklı bir ilişki yakalamanız çok zordur. Bugüne kadar gittiğiniz yol ve yaptıklarınız doğru olsaydı; şimdi uzun ve sevgi dolu bir ilişkinin içinde olurdunuz. Demek bir yerlerde hata yapıyorsunuz: Yanlış insanları seçiyorsunuz veya seçilmeyi bekliyorsunuz. Karşınıza çıkan insanlar kriterlerinize uymasa da razı oluyorsunuzAşka dair fikir, söylem ve davranışlarınızı değiştirmeli, aşka inancınızı tazelemelisiniz. Bunlar, aşkı hayatınıza çekmenize yardımcı olacak olan aşk mıknatısını oluşturacaktır.


Kendinize bir daha bakın ve inanın.

Farkında olmak ilk adımdır...

Hayatınızda yolunda gitmeyen birtakım işler olduğunu fark ettiğinizde ve bunu değiştirmeye karar verdiğinizde aslında ilk adımı atmış oluyorsunuz.

Her şeye karşın doğru bir ilişki yaşamak sizin elinizde. Tek yapmanız gereken bilinçaltınıza yerleşmiş geçmişten gelen “çekirdek inançları” silmektir. Diğer bir değişle bilinçaltı temizliği yapmak gerekir.

Bugünden itibaren yeni bir sayfa açın! Aşka yelken açtığınızda eski hayal kırıklıklarınızı yaşamak istemiyorsanız sürekli şu olumlamaları tekrarlayın: “ Güzel bir ilişki yaşıyorum. Kendimi olduğum gibi kabul ediyorum. Aşkı, neşeyi ve özgürlüğü seçiyorum. Sevgi dolu ve uyumlu bir ilişki içindeyim.”

 

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2017, 13:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75