banner6

Günlük burç yorumları

banner37

16 Kasım Burç Yorumu

Günlük burç yorumları
banner99

Koç: 21 Mart-20 Nisan

Bugün, sosyal açıdan oldukça renkli etkiler alıyorsunuz. Karmaşık durumların önüne geçmeye çalışırken kendinizi daha fazla zorluk içerisinde sokabilirsiniz. Amaçlarınıza uygun adımlar atmanın size her açıdan yarar sağlama ihtimali var. Sınırları tamamen lehinize çevirmek için biraz daha zamana ihtiyacınız olduğunu da unutmamanız gerekiyor. Hata yapmamanız gereken bir gün. İlişkinize yönelik girişimlerinizin karşılıksız kalmayacağı bir gündesiniz. İş ve kariyer hayatınızda bugün, mesleğinizi yakından ilgilendiren konularda daha iyi hissetmeye başlayacaksınız. Enerjinizi doğru kullandığınız sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmamanız gerekiyor. Bugün, maddi durumunuzla ilgili yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Finansal zorlukları tamamen geride bırakmanız gereken bir süreçten geçiyorsunuz.

Boğa: 21 Nisan-21 Mayıs

Bugün, bakış açınızdaki değişimden dilediğiniz gibi yarar sağlama şansınız var. Etkin adımlar atmak için uygun zamandasınız ve bundan doğru anlamda yarar sağlamayı başarabildiğiniz sürece her şey daha da iyiye gidecek. Sınırların yeniden belirlenebileceği bir gündesiniz. Hata yapmamanız, sizin açınızdan çok daha iyi olabilir.

Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, duygusal olarak kendinizi dengesizlik içerisinde hissedebilirsiniz. Var olan sorunların önüne geçmeyi başardığınız sürece herhangi bir sorun yaşanmayacak. İş ve kariyer hayatınızda bugün, mesleki olarak kendinizi toparlamaya çalışın. Sınırları tamamen lehinize çevirmek için biraz daha zamana ihtiyacınız olduğunu da unutmayın. Hata yapmamanız gereken bir gün. Bugün, maddiyatla ilgili konularda daha ciddi düşünmeye başlıyorsunuz. Elinizdekilerin kıymetini bilerek hareket edebileceğiniz bir süreçtesiniz.

İkizler: 22 Mayıs-21 Haziran

Bugün, kendinizi her açıdan daha hareketli hissetmeye başlıyorsunuz. Gelişmeleri yakından kontrol etmek isteyebileceğiniz bir gün. Enerjinizi doğru anlamda kontrol edemediğiniz sürece her şeyin daha karmaşık olabileceğini de unutmayın. Dengeleri zorlayabilecek her ne varsa ondan uzak durmanız gereken bir gün.

Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, duygusal olarak kendinizi biraz geriye çekmek isteyeceksiniz. Amaçlarınıza uygun adımlar atamadığınız sürece sorunlar yaşayabilirsiniz. İş ve kariyer hayatınızda bugün, mesleki olarak daha fazla ön planda olmak isteyeceksiniz. Olumsuzlukları tamamen geride bırakmaya çalışmanız gerekiyor. Hata yapmamanız gereken bir gün. Bugün, maddi kaynakların yönetimi konusunda daha kararlı olmalısınız. Etkin adımlar atmak için biraz daha sabırlı olmanız gerekiyor.

Yengeç: 22 Haziran-23 Temmuz

Bugün, iç dünyanızdaki paylaşım duygusundan dilediğiniz gibi yararlanma şansınız var. Arzu ettiklerinize ulaşabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. Dengeli olmayı başardığınız sürece her şeyi daha yakından takip etmeniz gerektiğini de unutmayın. Hata yapmamanız gereken bir gündesiniz. Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, ufak tefek sorunlarla karşılaşacak olsanız da birlikteliğinize yönelmeniz zor olmayacaktır. Her türlü gelişmeyi yakından takip edebileceğiniz bir gün. Kontrolü elinizde bulundurun. İş ve kariyer hayatınızda bugün, mesleki olarak kendinizi toparlamaya çalışacaksınız. İstenmeyen sorunları geride bırakmak için uygun zamandasınız ve bundan da en iyi şekilde yarar sağlamanız gerekiyor. Bugün, maddi kaynakların yönetimi konusunda daha tedbirli olmanız gerekiyor. İçinde bulunduğunuz durumları tamamen çözüme kavuşturmalısınız.

Aslan: 24 Temmuz-23 Ağustos

Bugün, yaşamsal konularda beklenmedik sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz var. Zihinsel ve fiziksel olarak kendinizi toparlamaya çalışmalısınız. İç dünyanızdaki karmaşadan uzak durmayı başarabildiğiniz sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmayın. Odaklanmanız gereken bir gün. Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, ilişkinize vermiş olduğunuz değeri daha net belli etme şansınız var. Olumsuzlukları geride bırakmak için uygun zamanı kollamaya çalışın. Hata yapmamanız gereken bir gün. İş ve kariyer hayatınızda bugün, mesleki olarak daha kontrollü olmaya çalışın. Hata yapmamanız sizin açınızdan çok daha iyi olabilir. Her şeyin daha da iyiye gitme ihtimali var ve sizin de bundan yarar sağlamanız gerekiyor. Bugün, maddi kaynakların yönetimi konusunda daha kontrollü olmalısınız. Abartılı harcamalar yaptığınız sürece her şey daha karmaşık olabilir.

Başak: 24 Ağustos-23 Eylül

Bugün, yaşamsal konularda daha dengeli olmaya çalışın. Bakış açınızı biraz olsun değiştirmeli ve ona göre adımlar atmalısınız. Amaçlarınıza uygun adımlar atmanızın her açıdan daha iyiye gidebileceğini unutmayın. Sabırlı olmanız gereken bir gündesiniz. Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, duygusal olarak daha kontrollü olmaya çalışın. İçinde bulunduğunuz durumlar ne kadar karmaşık olsa da mutluluğa ulaşmakta zorlanmayacaksınız. İş ve kariyer hayatınızda bugün, birlikte iş yaptığınız kişilerle aranızdaki sorunları tamamen çözüme kavuşturmaya çalışın. Amaçlarınıza uygun hareket edebildiğiniz sürece her şey daha da iyiye gidebilir. Bugün, gelir ve gider arasındaki sorunları kısa zaman içerisinde çözüme kavuşturmalısınız. Amaçlarınıza uygun harcama yaptığınız sürece sorun yaşanmayacak.

Terazi: 24 Eylül-23 Ekim

Bugün, kendi dışınızdaki dünyayı kontrol ettiğinizde aslında ne kadar yaratıcı olduğunuzu fark edebilirsiniz. Genel olarak istediklerinize ulaşma şansınız var ancak bunun için biraz daha sabırlı olmanız gerektiğini de unutmayın. Her şeyin kısa zaman içerisinde çözüme kavuşma ihtimali bulunuyor. Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, duygularınızı ifade etme noktasında daha sabırlı olun. Genel olarak istediklerinize ulaşacaksınız ancak bunlar için biraz daha zamana ihtiyacınız olduğunu da unutmayın. İş ve kariyer hayatınızda bugün, mesleki olarak biraz daha sabırlı olmanız gerekiyor. Bakış açınızdaki değişimden doğru anlamda yarar sağlamayı başardığınız sürece her şeyin daha iyiye gidebileceğini unutmayın. Bugün, maddiyatla ilgili yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Fırsatları net olarak değerlendirme altına almaya çalışın.

Akrep: 23 Ekim-22 Kasım

Bugün, paylaşımlarınız konusunda kendinizi daha iyi hissetmeye başlayacaksınız. Genel olarak istediklerinize ulaşma şansınız var ancak bunun için biraz daha sabırlı olmanız gerektiğini de unutmayın. Her şeyin daha da iyiye gitmesi için biraz daha zamana ihtiyacınız var. Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, duygularınız ifade etmek isterken biraz daha sabırlı olun. Gereğinden fazla hızlı hareket etmeniz, duygusal olarak karmaşıklık yaşanmasına neden olabilir. İş ve kariyer hayatınızda bugün, mesleki olarak daha sabırlı olmaya çalışın. İstediklerinize ulaşma şansınız var ancak bunun için beklemede kalmanızın daha önemli olabileceğini unutmayın. Bugün, parasal kaynakların yönetimi konusunda biraz daha kontrollü olmaya çalışın. Bakış açınızı biraz olsun değiştirmeniz gereken bir gün.

Yay: 23 Kasım-22 Aralık

Bugün, çevrenizle olan bağlantıların önemini bir kez daha anlayacaksınız. İletişim kurma noktasında belirsizlikler yaşanacak olsa da üstesinden gelebilirsiniz. Daha bilinçli ve kontrollü olduğunuz sürece her şeyin istediğiniz gibi olabileceğini de unutmamanız gerekiyor. Hata yapmamaya çalışın. Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, duygusal olarak karmaşık etkiler alsanız da üstesinden gelme şansınız var. Belirsizlikleri tamamen geride bırakmayı başarmalısınız.

İş ve kariyer hayatınızda bugün, mesleki olarak daha kontrollü olmaya çalışın. Belirsizliklerin üstesinden gelmek için ne gerekiyorsa onu yapmaya çalışın. Bugün, maddi anlamda daha sabırlı olmanız gerekiyor. Bilinçli olmanız gereken bir gündesiniz.

Oğlak: 23 Aralık-20 Ocak

Bugün, yaşamsal konularda kendinizi yoğunluk içerisinde hissetme ihtimaliniz var. Amaçlarınız doğrultusunda hareket ederken kendinizi zaman zaman engellenmiş hissetme ihtimaliniz var. Etrafınızdaki sorunları tamamen geride bırakmak için ne gerekiyorsa onu yapmaya çalışın. Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, birlikte olduğunuz kişiyle aranızdaki sorunları oturup konuşmaya ve çözümlemeye çalışın. Daha dengeli ve kontrollü olmanız gereken bir gün.

İş ve kariyer hayatınızda bugün, mesleki olarak kendinizi toparlamaya çalışın. Dengelerin tamamen lehinize dönmesi için elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışın. Bugün, parasal kaynakların yönetimi konusunda daha sabırlı olmaya çalışın. Aktif adımlar atmak için biraz daha zamana ihtiyacınız var.

Kova: 21 Ocak-19 Şubat

Bugün, içinizden geldiği gibi hareket etmek isteyeceksiniz. Keyfinizin genel olarak daha iyi olabileceği bir süreçten geçiyorsunuz. Dengelerin daha karmaşık olmaması için daha sabırlı olmaya çalışın. Belirsizliklerin önüne geçmeyi başardığınız sürece sorun yaşanmayacak. Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, beklenmedik bazı sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz var. Ufak tefek karmaşıklıklar yaşanacak olsa da üstesinden gelebilirsiniz.İş ve kariyer hayatınızda bugün, mesleki olarak daha dengeli olmaya çalışın. İstediklerinize ulaşmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olduğunu unutmamanız gerekiyor. Bugün, parasal kaynakların yönetimi konusunda daha sabırlı olmaya çalışın. Hata yapmamanız gereken bir gün.

Balık: 20 Şubat-20 Mart

Bugün, bakış açınızdaki değişimden dilediğiniz gibi yarar sağlamaya şansınız var. Etkin adımlar atmak için ne gerekiyorsa onu yapın. Dengeleri lehinize çevirmek için uygun zamandasınız. Sorunların son bulmasını arzu ediyorsanız. Ona göre adımlar atmaya çalışın. Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, birlikte olduğunuz kişiyle aranızı düzeltmeye çalışın. Anlaşmazlıkların son bulması için elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Hata yapmamanız gerekiyor. İş ve kariyer hayatınızda bugün, mesleki olarak kendinizi toparlamaya çalışın. İstenmeyen tüm sorunların ve sıkıntıların son bulması için elinizden gelenin en iyisine ihtiyaç duyacaksınız. Bugün, maddi kaynakların yönetimi konusunda daha tedbirli olmalısınız. Her şeyin daha iyiye gitmesi için biraz daha zamana ihtiyacınız var.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104