Sizi idare eden vücudunuzdaki enerjidir

banner37

Gerçek sağlık hastalığın olmama hali değildir. Gerçek sağlık kendinizi ne kadar enerjik hissettiğinizdir. Vücut enerjisini öğrenen ve bunu artırma yolunda çalışan kişiler gerçek ve kalıcı sağlık, mutluluk ve başarıya odaklanabilirler

banner87
Sizi idare eden vücudunuzdaki enerjidir
banner90
banner8

Mine CANOVA


Vücudun verimliliği ne kadar artarsa, hisleriniz ve parlak sonuçlar elde etmek için zekanızı kullanma şekliniz, o oranda iyileşecektir. Öncelikle enerjinin vücudunuzdaki önemini bilmelisiniz. Peki bunu nasıl mı yapacaksınız? Tabi ki aura ve çakra analizi ile…
 

AURA ve ÇAKRA nedir?
 

AURA

Her varlık, aura adı verilen bir enerji tabakasıyla çevrilidir. Canlıların bedeni etrafında yer alan ve uzun süreli elektrik akımları olarak alan oluşturan elektromanyetik alanlardır. Bu elektrik dalgaları, çeşitli renkler oluşturan frekanslardır. Bu frekanslar çakralarla da yakından ilişkilidir.

Eterik, duygusal, zihinsel ve ruhsal olarak farklı tabakalar oluştururlar. Bütün aura alanlarının kendi titreşim frekansları vardır. Hepsi kendi frekans sınırları içinde bir enerji hareketine sahiptir ve birbirinden ayrı değil, birbirleri içinde yayılırlar. Frekans alanları genişleyip yükseldikçe, farkındalığın yüksek şekillerine ulaşılır.

Kendimizi korumak için, bu enerji tabakalarını güçlendirmek mümkündür ve gereklidir. Rahatsızlıklar önce aura tabakalarında başlar ve fiziksel bedene doğru hareket eder. Aura tabakaları koruma sağladığı için, auramız zayıf olursa, alanımıza istenmeyen enerjileri toplayabilir ve enerji alanımızı daraltıp bizi hastalığa yatkın hale getirebilir.

Bu tabakalar, insanın sağlık durumunu belirleyen enerji kanallarıyla doludur. Enerji akışında meydana gelen engeller yüzünden rahatsızlıklar önce aurada başlar. Eğer tıkanıklıklar giderilmezse, bedeni etkilemeye başlar. Aura, canlının enerji olarak gerçek ifadesidir. O, insanın güçlerinin, düşüncelerinin ve duygularının toplamıdır.

 

ÇAKRA

Bedenimiz üzerinde, çakra adı verilen enerji merkezleri vardır. Her çakra, farklı frekanstaki bir enerjinin bedene giriş kapısıdır. Bu enerji kanalları, insan vücudunda yaşam enerjisi dolaştırır ve enerji akışını dengeler. Ne zaman bu kapılardan birinde tıkanma olursa, bedenin enerji alımı güçleşir: İşte problemler böyle başlar. Çünkü bedeni besleyen enerji akımı kısıtlanmış olur. Çakralar düzgün çalışmadığı zaman beden, sağlığını korumakta zorlanır.

banner134
Vücudumuzdaki ana merkezleri kontrol eden çakraların yedi tanesi çok önemlidir. Beden üzerinde, omurga boyunca yer alırlar. Çeşitli şekillerde, büyük salgı bezleri ve sinir ağı merkezleriyle kesişirler.

Birinci Çakra (Kök Çakra): Kuyruk sokumu üzerindedir. Burada böbrek üstü bezleri vardır. Böbrek üstü bezleri, her iki böbrek üzerindedir ve beden sıvılarının kimyasal yapısını kontrol ederler.

İkinci Çakra (Şakral): Göbek deliğinin altında, karın bölgesindedir. Burada yumurtalıklar, erbezleri ve prostat bezi vardır. Bu çakra hem cinsel, hem de yaratıcı enerjiyi kontrol eder.

Üçüncü Çakra (Solarpleksus): Mide çakrasıdır. Göğüslerin altında göbek deliğinin üzerindedir. Burada mide, karaciğer, dalak gibi organlar bulunmaktadır. Salgı bezi olarak, midenin hemen arkasında pankreas vardır. Pankreas ensülin salgılar, bu da kan şekeri düzeyinin dengelenmesinde ve karbonhidratların metabolizmasının kontrolünde önemli rol oynar.

Dördüncü Çakra (Kalp Çakrası): Göğüslerin ortasındadır. Burada timüs bezi bulunur. Timus bezinin çalışması ile bağışıklık sistemi arasında yakın bir ilişki vardır.

Beşinci Çakra (Boğaz Çakrası): Önde gırtlak çıkıntısından başlayarak boyun arkasında, omurilik soğanının hemen altında son bulur. Burada tiroit bezi vardır.

Altıncı Çakra (Alın çakrası – Üçüncü Göz): Alın üzerindedir. Burada hipofiz salgı bezi vardır. Bu bezin işlevi, büyümeyi ve metabolizmayı kapsayan hormonları salgılamaktır. Bu çakra hem fiziksel, hem de spiritüel anlamda görme ile doğrudan bağlantılıdır.

Yedinci Çakra (Taç çakra): Başın üst kısmında bulunmaktadır. Burada epifiz salgı bezi vardır. Melatonin salgılar. 

Tüm negatif duyguların nedeni, bedenin enerji sistemindeki bozukluğa bağlıdır. Bunu asla unutmayın… AVS ile enerji analizinizi yaptırın, Bilinçaltı Özgürleşme Teknikleri ile de yaşamınızı dönüştürün,  pozitif enerjinizi tavan yapın, sağlığın ve başarının kapılarını sonuna kadar açın… Sevgiyle, sağlıkla kalın…
 

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2018, 11:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75