banner6

20 torba çöp toplandı

banner37

Yeniboğaziçi Kadınlar Birliği ve Yeniboğaziçili bazı gönüllüler, halkın kullanımına yeniden açılan ancak çöp yığınlarıyla dolu olan Bedi’s Piknik Alanı’nda çevre temizliği yaptı.

20 torba çöp toplandı
banner151

Ahmet İLKTAÇ

Yeniboğaziçi Kadınlar Birliği, bir süre önce özelleştirilen ancak önceki gün Orman Dairesi tarafından yeniden ücretsiz olarak halkın kullanımına açılan Bedi’s Piknik Alanı’nda dün sabah çevre temizliği yaptı.

Vatandaşların bundan sonraki dönemde ücretsiz olarak girebilecekleri alanda temizlik yapan Yeniboğaziçililer, alandan yaklaşık 20 torba çöp topladı.

Etkinliğe, Yeniboğaziçi Kadınlar Birliği, Yeniboğaziçili çevre gönüllüleri ve Yeniboğaziçi Belediyesi Meclis üyesi Sertaç Yalçın katıldı.

“Halkın malı halkta kalmalı”

Temizlik sırasında gazetemiz KIBRIS’a konuşan Yeniboğaziçi Belediyesi Meclis Üyesi Sertaç Yalçın, halkın kullanımına yeniden açılan alanda yığınlar haline gelen çöpleri bir grup insanla temizlediklerini söyledi.

Sertaç Yalçın, halka yeniden iade edilen piknik alanına halkın sahip çıktığını göstermek amacıyla bu etkinliği gerçekleştirdiklerini söyledi.

Halkın malının halkta kalması gerektiğinin altını çizen Yalçın, alanın temiz bir ortamda halka hizmet vermesi gerektiğine dikkat çekti.

 

 

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2017, 11:39
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner75

banner88

banner110