banner6

Belediye Mağusa'da temizlik çalışması yapıyor

banner37

Gazimağusa Belediyesi, şehirde kötü görüntüye neden olan ve güvenlik kaygısı yaşanan insandan uzak her noktaya müdahale etmeyi ve temizlik çalışmaları yapmayı sürdürdüğünü bildirdi.

Belediye Mağusa'da temizlik çalışması yapıyor
banner90
banner99

Belediye’den verilen bilgiye göre, Erdoğan Acar Caddesi üzerinde Kamyoncular Birliği ile Karpaz Tabyası arasındaki bölgede başlatılan temizlik çalışmaları yapıldı.

Bu çalışmaları yerinde inceleyen Gazimağusa Belediyesi Asbaşkanı Cem Dana, uzun yıllardır halktan uzak ve tekin olmayan bölgenin karanlık noktasına müdahale ederek, bölgede kapsamlı bir temizlik çalışması yapıldığını söyledi. 

Dana, Gazimağusa Belediyesi’nin bundan önce Çanakkale Şehitliği, “Mogabgap Sahil Şeridi” ve Sosyal Konutlar bölgesinde yaptığı çalışmalarla halkın güvenlik kaygısından dolayı yaklaşmaya bile korktuğu bölgeleri tamamen temizleyerek, güvenli ve güzel bir görüntüye kavuşturduğunu kaydetti.

Aynı çalışmanın tarihi surların yanında turistlerin kullandığı güzergâhın üzerinde olan bölge için de yapıldığını belirten Dana, hedeflerinin; temizlenen bölgenin çevre düzenlemesi ile bölge halkına sunmak olduğunu dile getirdi. 

 

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2016, 18:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104