Güzelyurtlular Kalkanlı Piknik Alanı'nı temizledi  

banner37

Gençlik Dairesi Müdürlüğü’nün organize ettiği ve Güzelyurt Belediyesi, SEÇDER, GASAD ve GÜSAD’ın yanı sıra Gençlik Dairesi Gençlik Merkezlerinin katkıda bulunduğu “Temiz Gelecek İçin” sloganıyla başlatılan çevre temizliği etkinliği, Kalkanlı Piknik Alanı’nda yapıldı.

Güzelyurtlular Kalkanlı Piknik Alanı'nı temizledi  
banner99

Gençlik Dairesi Basın Bürosu’nun açıklamasına göre, Dünya Çevre Günü kapsamında gerçekleştirilen etkinlikte Gençlik Dairesi Müdürü Gencay Eroğlu, Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar ve dernek başkanları da yer aldı.

Özçınar: Paydaş olmaktan mutluyuz

Güzelyurt Belediye Başkanı Özçınar, Gençlik Dairesi Müdürlüğü’nün düzenlediği etkinlikte paydaş olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, Dünya Çevre Günü’nün ve gençlerin sahip çıkmasının mutluluk verici olduğunu vurguladı.

banner134
Eroğlu: Gençlere sosyal sorumluluk…

Gençlik Dairesi Müdürü Gencay Eroğlu da sadece Dünya Çevre Günü’nde değil her gün çevreyi temiz tutmak gerektiğini vurgulayarak, Gençlik Merkezlerinde faaliyetlerin yanında bu tarz sosyal sorumlulukların da gençlere aktardıklarını vurguladı.

Eroğlu, etkinliği paydaşlara yayarak işbirliği içinde daha çok genci bilinçlendirdiklerini vurgulayarak, tüm katılımcılara teşekkür etti.

Etkinlikte Lefke Çevre ve Tanıtma Derneği Başkanı Ahmet Hızlı da gençlere “çevre ve çevre döngüsü” konularında bilgi verdi.

 

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2017, 17:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75