'Sahip Alma Sahiplen-Kapının Önüne Bir Kap Su Koy'

banner37

Altın Patiler Derneği, LTB’nin Hayvan Barınağı’nda yuva bekleyen köpekler için Efsane Mene’yle fotoğraf çekimi gerçekleştirdi

banner87
'Sahip Alma Sahiplen-Kapının Önüne Bir Kap Su Koy'
banner90
banner99

Murat OBENLER

Altın Patiler Derneği, Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Sanayi Bölgesi’ndeki Hayvan Barınağı’nda yuva bekleyen birçok köpeğin yeni yuvalarına kavuşabilmesi adına fotoğrafçı Efsane Mene’yle fotoğraf çekimi gerçekleştirdi.

banner134
Dernek, Kuzey Kıbrıs’ta kedi ve köpeklerin sağlıklı yaşam şartlarına ulaşması için gönüllü olarak fedakârca çalışmalar yapan, ülkedeki hayvan hakları konusunda bıkmadan usanmadan mücadele ediyor.

Sloganı “Sahip Alma Sahiplen-Kapının Önüne Bir Kap Su Koy” olan çalışmada Barınaktaki köpekler profesyonel modeller gibi modellik yaparak Efsane Mene’ye poz verdi.

Altın Patiler Derneği başta Lefkoşa, Gazimağusa ve Girne’de olmak üzere birçok barınakta binlerce köpeğin ve kedinin yuva beklediğini ifade ederek bu canların “geçici yuva” veya kalıcı yuvalara ihtiyaçları olduğunu kaydettiler. Dernek barınaklardaki canlarla ilgilenenlerin derneğin Facebook sayfasından kendilerine ulaşabileceğini de belirtti.

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2018, 09:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75