banner6

Uçurtma Şenliği düzenlendi

banner37

Lefkoşa Folklor Derneği’nin (Folk-Der) düzenlediği uçurtma şenliği hafta sonu Lefkoşa’da Yusuf Kaptan Sahası’nda çocukların ve gençlerin katılımıyla yapıldı.

Uçurtma Şenliği düzenlendi
banner99

Lefkoşa'da gökyüzü rengarenk uçurtmalarla şenlenirken etkinlikte, lösemili çocuklar yararına başlatılacak olan #HayalinHayalimdir adlı kampanya için TV spotunun çekimleri de gerçekleşti.

Folk-Der’den verilen bilgiye göre, çocuk ve gençlerin aileleriyle birlikte mutlu bir gün yaşadığı etkinlikte çekilen televizyon spotu, Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Mücadele Vakfı ile Folk-Der işbirliğinde hayata geçecek kampanyada kullanılacak.

Kampanyanın, hastanedeki çocuk onkolojisi servisine yerleştirilen hayal kutusuna, burada tedavi gören çocukların hayallerini çizdiği resimlerin toplanmasıyla başlandığı belirtilen Folk-Der açıklamasında, “Bir çocuğun hayalinin gerçekleştirilmesini konu alan TV spotu sayesinde de arzu eden herkes bu çocukların hayallerini gerçekleştirebilecek. Kampanya için geri sayım başladı. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” denildi.

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2017, 10:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104