AB, Türkiye’ye karşı yaptırımları onayladı

banner37

banner87
AB, Türkiye’ye karşı yaptırımları onayladı
banner90
banner99

Avrupa Birliği'nin (AB) Kıbrıs kıta sahanlığındaki faaliyetlerinden dolayı Türkiye'ye yönelik yaptırımları onayladığı bildirildi.

Alman Haber Ajansı'nın (DPA) aktardığına göre AB, Kıbrıs kıta sahanlığındaki faaliyetlerinden dolayı Türkiye'ye yönelik yaptırımları onayladı.

Habere göre AB, Ankara'ya yapılan finansal yardımı kısıtlayacak ve hava taşımacılığı anlaşması ile ilgili görüşmeleri askıya alacak.

Yaptırımların sondaj faaliyetlerine katılan şirketleri ve gerçek şahısları kapsayabileceği öne sürülürken Alman politikacı Michael Roth, “Türkiye'nin kışkırtıcı hareketleri hiçbirimiz tarafından kabul edilemez. Biz Kıbrıs'ın tarafındayız” açıklamasını yaptı.

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2019, 22:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
RECEP TOKAY
RECEP TOKAY - 11 ay Önce

AB ve avrupa birliğine.DENİZ yolları VE hava sahasını ve avrupanın ihtiyaç duyduğu meyve sebzeler i engellerin.TC ÜLKESİ DE dünyanın BÜTÜN meyveler i yetişir DÜNYADA 4 Mevsimi ĞÖREN TEK ÜLKE TÜRKİYE dir.Boğazlarıda kapatırız rusya İLE BİRLİKTE likte BİZİM ne AB ye NEDE avrupaya ihtiyacımız YOKTUR. Otursunlar birbirini korkutsunlar Hane yatırımlarını yemişim ONLARIN NE beyisizler TARİHİ okumadan TÜRK ULUSU NU korkutma pilanına yatırım LARLA giriş yaptırım larla giriş yapmışlar.yerik sizin yaptırımlarınızı ihtiyacımız yok.ALLÂH CC HU .EKBER.

SIRADAKİ HABER

banner107

banner75