banner6

'Abdullah Gül'ün ekibi Ali Babacan'ı cumhurbaşkanı adayı yapacak'

banner37

Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün eski danışmanı Ahmet Takan, Gül ekibinin Ekonomiden Sorumlu Eski Devlet Bakanı Ali Babacan'ı cumhurbaşkanı adayı olacağı iddiasında bulundu.

'Abdullah Gül'ün ekibi Ali Babacan'ı cumhurbaşkanı adayı yapacak'
banner8

Sputnik'in haberine göre, Gül'ün Suudi Arabistan ziyaretini ve son gelişmeleri köşesine taşıyan Yeniçağ yazarı Ahmet Takan, şu ifadeleri kullandı:

"Sessiz sedasız, geçtiğimiz hafta içinde Suudi Arabistan ziyareti gerçekleştiren Abdullah Gül, bu ülke de Kral Selman bin Abdülaziz başta olmak üzere kraliyet sülalesinin çok önemli isimleri de bir araya geldi. Katar krizi yüzünde (Cumhurbaşkanı Recep Tayyip) R.Erdoğan'ın Suud ile arasının bozuk olduğunu buraya ekleyelim… Abdullah Gül, Türkiye'ye döndükten sonra iktidar partisinde hareketlilik ve kaynama daha da arttı. Kadir Topbaş'ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'ndan istifası zaten beklenen bir gelişmeydi. Kimse için de pek sürpriz olmadı.Yarın da İstanbul Belediye Başkanlığı için 'seçim' yapılacak. Buraya kadar her şey olağan… Ya sonrası?.. Erdoğan, İstanbul'a yeni belediye başkanını atadıktan sonra iç siyasette kendisini çok önemli bir süreç bekliyor."

banner134

Haberin tamamını okumak için tıkla 

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2017, 11:53
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104