banner6

Beyoncé hayranları bilet bulabilmek için birbirlerini kandırmaya çalışıyorBeyoncé biletlerinin dünyada resmen satışa çıkmasıyla hayranlar yer kapmak için çılgınca yarışıyor. Break My Soul'la tanınan şarkıcı, 1 Şubat Çarşamba günü Renaissance Dünya T

banner37

Bir hayran Twitter'da, "Sözüme güvenin, Beyoncé biletleri gerçekten bu paraya değmez" diye şaka yaptı.

Beyoncé hayranları bilet bulabilmek için birbirlerini kandırmaya çalışıyorBeyoncé biletlerinin dünyada resmen satışa çıkmasıyla hayranlar yer kapmak için çılgınca yarışıyor.  Break My Soul'la tanınan şarkıcı, 1 Şubat Çarşamba günü Renaissance Dünya T
banner150

banner150

banner99

Beyoncé biletlerinin dünyada resmen satışa çıkmasıyla hayranlar yer kapmak için çılgınca yarışıyor.

Break My Soul'la tanınan şarkıcı, 1 Şubat Çarşamba günü Renaissance Dünya Turnesi'nin konser tarihlerini açıkladı.

3 Şubat Cuma sabahı biletlerin genel satışa sunulmasıyla beraber hayranlar, kendilerine yer bulmak için ellerinden gelen her şeyi yapıyor.

Bazıları için bu, başkalarını bilet satın almaktan vazgeçirmeye çalışmak anlamına geliyor. Bu hayranlar başkalarını caydırmak için Beyoncé'nin kötü bir sanatçı olduğu ve turnenin aslında gerçekleşmediğiyle ilgili şakalar yapıyor.

The Independent'ta yer alan habere göre, Twitter'da bir hayran, "Millet, Beyoncé turnesi gerçek olmayan kaynakların aldatmacası, bu yüzden bilet satın almayın, dolandırıcılık yapıyorlar" diye yazdı.

Bir diğeri de hayranlara tavsiyede bulunarak, "Sözüme güvenin, Beyoncé biletleri bu paraya değmez" dedi. 

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2023, 16:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104