banner6

Binali Yıldırım'dan geline tavsiye: Eşin hiddetlendiğinde peki demesini bil

banner37

Türkiye Başbakanı Binali Yıldırım, yeğeni Emine Yıldırım’ın düğününe katıldı. Düğünde konuşma yapan Yıldırım, geline “Eşin hiddetlendiğinde peki demesini bil” tavsiyesinde bulundu.

Binali Yıldırım'dan geline tavsiye: Eşin hiddetlendiğinde peki demesini bil
banner150 banner151 banner143

TC Başbakanı Binali Yıldırım eşi Semiha Yıldırım ile birlikte kardeşi Eyüp Yıldırım'ın kızı Emine Yıldırım'ın nikah törenine katıldı. Gökhan Yücekaya ve Emine Yıldırım'ın düğünü Çekmeköy Sosyal Tesisleri ve Nikah Salonu'nda yapıldı.

Düğün, Kuran okunması ve dua ile başladı. Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’ın kıydığı nikahta Başbakan Yıldırım yeğeni Emine Yıldırım’ın nikah şahitliğini yaptı. Başbakan Yıldırım’ın yanı sıra Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, TBMM Başkan Vekili Ahmet Aydın, AKP Adıyaman Milletvekili Salih Fırat da çiftin nikah şahitleri arasında yer aldı.

Nikahta kısa bir konuşma yapan Başbakan Yıldırım, evlilikte mutluluğun formülünün "peki" demek olduğunu söyleyerek, gelin ve damada 'uyarılarda' bulundu. Başbakan Yıldırım, "Evliliğin sırrı nedir biliyor musun?" diye sorduktan sonra, "itaat et, rahat et" diye cevap verdi.

Yıldırım devamla yeğenine, "Emine, sen de havaya girme. Gökhan hiddetlendiğinde 'peki' demesini bilmelisin" dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2016, 13:46
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110