banner6

Brezilyalı sosyal medya fenomeni, üst üste iki kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti

banner37

Spor ve moda üzerine paylaşımlarıyla şöhrete kavuşan bir sosyal medya fenomeni geçirdiği iki kalp kriziyle hayatını kaybetti. Ünlü ismin alkol ve uyuşturucu etkisiyle kriz geçirdiğinden şüpheleniliyor...

Brezilyalı sosyal medya fenomeni, üst üste iki kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti
banner150

banner150 banner150

Brezilya’nın ünlü sosyal medya fenomenlerinden 33 yaşındaki Larissa Borges korkunç bir şekilde yaşama veda etti…

Spor, moda ve güzellik tüyoları üzerine paylaşımlarıyla tanınan genç sosyal medya fenomeni, Rio Grande do Sul’de kaldığı otel odasında ilaç aldıktan sonra alkol tüketince kalp krizi geçirdi. Bir partiye katıldıktan sonra otel odasında fenalaşan genç kadın kaldırıldığı hastanede kurtarılamadı.

Genç kadın spor ve sağlıklı beslenme üzerine tavsiyeler veriyordu.

Yetkililer 20 Ağustos’ta yaşanan olayın ardından hastaneye kaldırılan Borgues’in yoğun bakımda kaldığını açıkladı. Fakat önceki gün Borgues’in ikinci kez kalp krizi geçirdiğini duyurdu. Genç kadın doktorların müdahalesine rağmen kurtarılamadı.

Genç fenomenin bir davete katıldıktan sonra erkek arkadaşıyla otel odasına döndükten sonra fenalaştığı belirtildi.

Rio Grande do Sul polis amiri yardımcısı Gustavo Barcellos, “Otopsi sonucu 30 gün içerisinde çıkacak ve o zaman kesin sonuca ulaşacağız. Uyuşturucu madde kullanımı ve alkol tüketimi yaptığını düşünüyoruz. Laboratuvar testi sonucunda net bir sonuca ulaşacağız” dedi.

Borgues’in erkek arkadaşının da sorgulandığı belirtildi. Yetkililer, genç kadın ve sevgilisinin cep telefonuna el konulduğunu ve fotoğraf ve video görüntülerinin incelediğini açıkladı.

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2023, 23:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner158

banner34

banner75

banner88

banner104