Dünyanın en büyük kıymığı!

banner37

Bayılmadı sosyal üzerine medyada gösteriş yaptı...

Dünyanın en büyük kıymığı!
banner90
banner8

Ivan, microlight (hafif) tipi olan 'paratrike' uçağı ile Minsk semalarında uçuyordu. Bir anda bir arıza oldu ve uçak kontrolden çıktı.

36 yaşındaki adam, uçağın içinde ormanın içine savruldu ve iniş yaptığı noktada omzuna dev bir ağaç gövdesi saplandı.banner134
Arama kurtarma ekibi oraya ulaştığında ise ağacı yerinden çıkarmaları hayati tehlike arz edeceği için, ağacı kesip yaralı adamı hastaneye götürdü.

Omzunda bir ağaç saplanmış olduğunun farkına bile varmayan Ivan Krasouski, yaşadıklarını şöyle anlatıyor; "Şöyle düşünüyordum, "ne kadar da yumuşak düştüm, her şey yolunda," Kalkıp gideyim dedim kendi kendime ama bir şey beni tutuyordu. Bir baktım ki, omzumda dev bir kütük var, karpuz kadar geniş. Antik zamanlardaki gibi, kazığa geçirilmiştim." "Kurtarma ekibinde gelenlerden biri benim arkadaşımdı. Önce önden sonra arkadan ağacı kesti. Ben de şakalaşıyordum, 'çıkarın şu kıymığı' diye." "Birçok insan yardıma geldi. Şu ağacı çıkarın diyordum. Deli misin sen, bunu çıkarırsak kan kaybından ölürsün dediler. Ben de şöyle diyordum 'Ben, Groot!' Ambulansa ağaç vücuduma saplanmış halde gittim." Ivan, hastanede sosyal medya hesapları için poz vermeyi de unutmadı.

Doktorlar ağacı bir operasyon ile Ivan'ın vücudundan çıkardılar. Şimdi evinde iyileşme süreci devam ediyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75