banner6

Elon Musk'ın Grimes'tan bir çocuğu daha olduğu ortaya çıktı

banner37

Sahibi olduğu Tesla, SpaceX ve şimdi de Twitter (yeni adıyla X) şirketleri ile adından söz ettiren Elon Musk'ın gizlice bir çocuk sahibi daha olduğu ortaya çıktı. Böylece Elon Musk'ın çocuklarının sayısı 11'e yükselmiş oldu.

Elon Musk'ın Grimes'tan bir çocuğu daha olduğu ortaya çıktı
banner150

banner150 banner150

Dünyaca ünlü iş insanı Elon Musk ve şarkıcı Grimes, beraberlikleri boyunca iki çocuk sahibi oldular. Ancak Musk’ın bu ilişkiden bir çocuğu olduğu daha ortaya çıktı.

ÜNLÜ ŞARKICIDAN ÜÇ ÇOCUĞU VAR

Elon Musk'ın 12 Eylül'de yayınlanacak olan Walter Isaacson imzalı biyografisinde, Grimes'tan Techno Mechanicus adında üçüncü bir çocukları olduğu belirtiliyor.

Musk'ın, eski sevgilisinden doğan çocuğuna "Tau" olarak seslendiği iddia edildi. Çocuğun cinsiyeti ya da doğum tarihi konusunda ise henüz bir bilgi yok.

İKİ ÇOCUKLARI DAHA VAR

Musk ve Grimes'ın takma adı “Y” olan 1 yaşındaki kızları Exa Dark Sideræl ve 3 yaşındaki oğulları X Æ A-12 adında iki çocuğu daha var.

"OĞLUMU GÖRMEME İZİN VERSİN"

2018-2021 yılları arasında aşk yaşayan ikiliden Grimes, geçtiğimiz günlerde “Shivon’a söyle engelimi kaldırsın ve Elon’a oğlumu görmeme izin vermesini ya da lütfen avukatıma cevap vermesini söyle. Ailemi tamamen parçalayan bu duruma rağmen şu ana kadar bu çocukların fotoğrafını görmeme bile izin verilmedi” diye yazarak isyan etmesi dikkat çekmişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner158

banner34

banner75

banner88

banner104