banner6

Harry: Kraliyet Ailesi’ne geri dönmeyi hayal edemiyorum

banner37

İngiltere merkezli Mirror gazetesinin haberine göre Prens Harry, eşi Meghan Markle ile Kaliforniya'ya taşındıktan sonra Kraliyet Ailesi’ne geri dönme ihtimalini ortadan kaldırdı.

Harry: Kraliyet Ailesi’ne geri dönmeyi hayal edemiyorum
banner99

Sussex Dükü, “Spare” (Yedek) adlı anı kitabı yayımlamadan önce, babası Kral Charles ve ağabeyi Prens William ile arasındaki anlaşmazlıklar hakkında iki uzun röportaj verdi. CBS sunucusu Anderson Cooper ile yaptığı röportajdan bazı dramatik kısımlar, pazar günü yayınlanmak üzere alıntılandı.
Prens Harry, “Kraliyet Ailesi’ne geri döneceğin günü hayal edebiliyor musun?” sorusunu kendisinin ve eşi Meghan'ın kraliyet sarayına dönme ihtimaline ilişkin kalan umutları sona erdirmek için "Kesinlikle hayır" diyerek yanıtladı. Röportajın başka bir bölümünde, Buckingham Sarayı'nın ‘ihaneti’ ile ilgili "Ne zaman bağımsız yaşamaya çalışsam, bana ve eşime karşı uydurma sızıntılar ve hikayeler ortaya çıkıyordu" ifadesini kullandı.

Prens Harry, açıklamalarını şöyle sonlandırdı:
Aile sloganı, ‘Asla Şüphe Etme, Asla Açıklama’ ancak bu sadece bir slogan. Buckingham Sarayı ne söylemek istiyorsa muhabire öğretiyor. İşin aslı şu ki, istedikleri haberi yazması için onu besliyorlar. Sonunda muhabir, konu hakkında yorum almak için Buckingham Sarayı'na ulaştığını söylese de işin aslı tüm hikayenin kendisi Buckingham Sarayı'ndan bir yorum. Ailenin diğer üyeleri için bu yapılırken son altı yıldır bize, “Sizi korumak için açıklama yapamayız” deniyor. Bu noktada susmak, ihanete dönüşmüş oluyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104