banner6

Her yaptığı olay! ABD Başkanı Joe Biden şimdi de boşlukla tokalaştı

banner37

Her yaptığı olay! ABD Başkanı Joe Biden şimdi de boşlukla tokalaştı
banner150 banner151 banner143

Yaptığı gaflarla adından söz ettiren ABD Başkanı Joe Biden, yine çok konuşulacak bir tuhaflığa imza attı. Tedarik zinciri kriziyle ilgili yaptığı konuşma sonrası arkasına dönüp tokalaşmak isteyeceği birilerini arayan Biden, sahnede kimseyi göremeyince boşluğa doğru elini uzattı. Bu görüntüler kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

ABD Başkanı Joe Biden, son dönemde ya yaptığı gaflarla ya da önemli anlarda uyuyakalması ile gündem oluyor. Biden'ın bu görüntüleri sık sık manşetlerde yer alıyor.

Biden, dün de ABD'deki tedarik zinciri kriziyle ilgili bir konuşma gerçekleştirdi. 79 yaşındaki Biden, konuşması bittikten sonra arkasına dönüp tokalaşmak isteyeceği birilerini aradı ama sahnede başka kimse yoktu. Biden'ın sosyal medyada da gündem olan görüntülerinde konuşmasını bitirdikten sonra el sıkacak birini aradığı görülüyor. ABD Başkanı kimseyi bulamayınca etrafında dönmeye başlıyor. Şaşkın bakışlarla arkasını dönen Biden daha sonra kürsüden ayrılıyor.

Her yaptığı olay! ABD Başkanı Joe Biden şimdi de boşlukla tokalaştı

Biden'ın görüntülerinin yayılmasının ardından sosyal medyada da geniş yankı uyandırırken, 51 yaşındaki Texas Senatörü Cruz da dahil olmak üzere birçok kişi politikacının olası bilişsel sorunlar yaşadığını öne sürdü.

Biden'ın görüntülerine sosyal medyadan da binlerce yorum geldi. Bazıları Biden'ın durumuyla alay edilmesini 'yaşlı istismarı' olarak değerlendirip kınarken, bazıları da Biden'ın zihinsel durumunu sorgulayan paylaşımlarda bulundu. Cumhuriyetçi Parti eski başkan yardımcısı Harmeet K. Dhillon "Biden ailesinin bakıcıları nerede? Bu durum çok tuhaf bile bile onun bunadığını mı göstermek istiyorlar?" yazdı.

Tennessee'nin yaklaşmakta olan Cumhuriyetçi ön seçimlerinde Kongre için yarışan politikacı Robby Starbuck da Biden'ın başkan olmaya uygun olmadığını iddia eden bir yazı paylaştı.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110