Kusios Güney'deki pandemiyle ilgili uyarıda bulundu

banner37

Kusios Güney'deki pandemiyle ilgili uyarıda bulundu
banner90
banner99

Kıbrıs'ın güneyinde korkutan vaka sayıları açıklanmaya devam ederken, Rum Hükümet Sözcüsü Kiriakos Kusios, koronavirüsün Güney Kıbrıs’ta yayılmasıyla ilgili durumun sınırda olduğunu vurgulayarak, uyarıda bulundu.

Rum Hükümet Sözcüsü Kiriakos Kusios, Koronavirüsün Güney Kıbrıs’ta yayılmasıyla ilgili durumun sınırda olduğunu açıkladı.

banner134
Kusios, yaptığı açıklamada, vatandaşlara disiplinli davranmaları ve hijyen protokollerini uygulamaları için çağrı yaptı. Aksi takdirde Güney Kıbrıs’ın çok ciddi sorunlarla karşı karşıya kalacağı konusunda uyarıda bulundu.

Kusios, Avrupa Konseyi’nin dünkü toplantısına değinerek, Koronavirüsün hızla yayılmasının, Avrupa Birliği’nde yoğun endişeye neden olduğunu belirtti.

Avrupalı liderlerin bazılarının, pandeminin yayılmasının engellenmesinin en iyi yolunun yerel sokağa çıkma yasakları olduğu tezini ifade ettiğini söyledi. Ancak böyle bir kararın Avrupa Birliği üyesi olan her devlet tarafından, yerel epidemiyolojik veriler temelinde ayrı ayrı alındığını açıklığa kavuşturdu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Esed camal
Esed camal - 8 ay Önce

İzmirde gerçekleşen depremle alakadar olarak tüm Türk kardeşlerimizin tüm Azerbaycan olarak Türk milleti olarak hayatinı kaybetmiş kardeşlerimize Allahdan rahmet yaralı kardeşlerimize acil şifalar dileriz ACINIZ ACIMIZDIR KARDEŞLERİMİZ????????????????????????????????????????????????????????????????

SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75