Putin: Mülteciler Suriye'ye geri dönebilir ve geri dönmeli!

banner37

Putin: Mülteciler Suriye'ye geri dönebilir ve geri dönmeli!
banner90
banner8

Ruya Devlet Başkanı Vladimir Putin sosyal medyada yaptığı paylaşımda şimdiki asıl görevin Suriyeli mültecileri evlerine geri getirmek olduğunu ve yakında bunun için uluslararsı bir konferans düzenleneceğini söyledi. Beşşar Esad’la yaptığı video konferans hakkında da bilgi veren Putin “Suriye’de hayat düzeliyor. Terörizmin evi yok edildi” dedi.

Putin’in sosyal medyadaki paylaşımı ise şöyle:

banner134
Vladimir Putin, Bashar el Esed ile görüntülü görüşme gerçekleştirdi. Suriyede olan iç savaş ve IŞİD saldırganlığı siviller için dayanılmaz koşullar yarattı. Putin’e göre terörist grupların yenilgisinden sonra Suriye ' de yaşam gelişiyor. Terörün flaş noktası yok edildi. Şimdi asıl görev mültecileri evlerine geri getirmek. Bu konu hakkında uluslararası bir konferans yakında verilecek.

Mülteciler Suriye ' ye geri dönebilirler!

Vladimir Putin, Beşşar Esad ile video bağlantısı yaptı. IŞİD iç savaş ve saldırganlığı barışçıl insanlar için dayanılmaz koşullar yarattı. Fakat şimdi terörist gruplar yıkıldıktan sonra Suriye ' de hayat düzeliyor. Terörizmin evi yok edildi. Şimdi önceliğimiz mültecilerin evlerine geri dönmesi. Bu konuda uluslararası konferans yakında gerçekleşecek.

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2020, 14:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75