banner6

Şeytanla anlaşma yaptığına inanarak 2 kadını öldürdü, 35 yıl hapis cezası aldı

banner37

Şeytanla anlaşma yaptığına inanarak 2 kadını öldürdü, 35 yıl hapis cezası aldı
banner8

(İngiltere) Şeytani güçlerle yaptığını sandığı bir anlaşmanın parçası olarak iki kız kardeşi Londra'daki bir parkta öldüren İngiliz vatandaşı genç 35 yıl hapis cezası aldı. Anlaşmayı piyangodaki ikramiyeyi kazanmak için yaptığı ortaya çıktı.

Şimdi 19 yaşında olan Danyal Hussein, geçen yıl Haziran ayında, Henry'nin doğum gününü kutladıktan sonra Londra'nın kuzeybatısındaki bir kır parkında vahşi bir saldırıda bulunarak 46 yaşındaki Bibaa Henry ve 27 yaşındaki Nicole Smallman'ı bıçaklayarak öldürdü.

Hüssein, cinayetleri, kendi kanını kullanarak imzaladığı sözleşmenin tarafına düşen yükümlülükleri yerine getirmek için gerçekleştirdi.

Londra Metropolitan Polisi'nde müfettiş Maria Green, "Hussein, başından beri hiçbir pişmanlık göstermeyen, eylemlerini kabul etmeyen tehlikeli, kibirli ve şiddet dolu bir kişidir, umarım uzun yıllar hapiste kalacağını bilmek Bibaa ve Nicole'ün sevdiklerini bir nebze olsun teselli eder” şeklinde konuştu

banner134

Annesiyle birlikte yaşayan katil, zoru bir takibin ardından dört hafta sonra tutuklanabildi. Polis, cinayetler sırasında aldığı yaranın başka cinayetler işlemesini engellediğine inanıyor. (Reuters)

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104