Trump'tan Türkiye'ye yaptırım tehdidi

banner37

banner87
Trump'tan Türkiye'ye yaptırım tehdidi
banner99

ABD Başkanı Donald Trump, Twitter hesabını yaptığı açıklamada Türkiye'yi, Suriye'ye düzenlenmesi muhtemel harekatla ilgili tehdit ederken, "Eğer Türkiye benim eşsiz bilgeliğim dahilinde sınır dışında sayacağım bir şey yaparsa, Türkiye'nin ekonomisini yok ederim ve mahvederim (bunu daha önce de yaptım)" yazdı.

Trump, Türkiye'nin IŞİD savaşçıları ve aileleri konusunda mücadele etmeye devam etmesi gerektiğini söylerken, "ABD, herhangi birinin bekleyeceğinden daha fazlasını yaptı, buna IŞİD Halifeliği'nin yüzde 100'ünü ele geçirmek de dahil. ABD, MUHTEŞEMDİR!" ifadesini kullandı.

banner9
Trump'ın Twitter hesabından yaptığı paylaşımlar şöyle:

"Daha önce de güçlü bir şekilde söylediğim ve yinelemem gerekirse, eğer Türkiye benim muhteşem ve eşsiz bilgeliğim dahilinde limitler dışında kabul edilecek herhangi bir şey yaparsa Türkiye ekonomisini tamamen yok ederim ve mahvederim (Bunu daha önce de yapmıştım!)

"Onlar Avrupa'yla birlikte ele geçirilen IŞİD savaşçılarının ve ailelerinin üzerinden gözlerini ayırmamalılar. ABD, herhangi birinin bekleyeceğinden daha fazlasını yaptı, buna IŞİD Halifeliği'nin yüzde 100'ünü ele geçirmek de dahil. Şimdi, bölgedeki bazıları çok zengin ülkelerin, kendi topraklarını korumasının vakti geldi. ABD, MUHTEŞEMDİR!"

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2019, 21:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
RECEP
RECEP - 1 hafta Önce

Bu OSMANLI TÜRK ULUSU NU tarihini hiç mi hiç bilmiyor.OSMANLI nin gözüne savaş alanları göründüğü ZAMAN Olanlardan kaçmasına AB senin fırsatı BİLE OLMAZ. GENE BU SARI KAFA ŞARABI BİRAYI FENA KAÇIRMIŞ OLMALI CIVIK CIVIK BOLİTİKA YAPIYOR.

SIRADAKİ HABER

banner96