banner6

Twitter’dan ise konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama gelmedi. Erişim sorunu sürüyor

banner37

Twitter’dan ise konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama gelmedi. Erişim sorunu sürüyor
banner90
banner99

Twitter erişim sorunu ile 6 Mart'ta gündeme geldi. Twitter çöktü mü? sorusunun cevabı merak konusu oldu. Akşam saatlerinde uygulamanın mobil ve masaüstünde bazı kullanıcılar Twitter'a giriş sorunu ile karşı kaldı. Twitter’a erişim sorunu yaşayan kullanıcılar, problemin kaynağına ulaşmak istiyor. Twitter, kullanıcıların raporlamaları doğrultusunda Twitter’da sorun olup olmadığını bildiriyor. Twitter’da yaşanan sorunlar ağ bağlantısı veya bölgesel kaynaklı olabileceği ön görülürken, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan'dan açıklama geldi.

RESMİ AÇIKLAMA GELDİ

Saat 19:57'de Türkiye'de ve küresel çapta Twitter'a bazı kullanıcıların giriş yapamadığı bildirildi.Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Twitter üzerinden yaşanan sorunla ilgili açıklama yaptı. Sayan açıklamasında şu ifadeleri kullandı;

Twitter'ın bazı servislerinde global kaynaklı kesintiler yaşanmakta olup, ülkemizdeki kullanıcılar da kısmen etkilenmektedir. Süreç, Ulusal Siber Olaylara Müdahale Merkezimiz tarafından takip ediliyor.

Twitter’dan ise konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama gelmedi. Ancak bazı kullanıcılar telefonları üzerinden Twitter’a erişim sağlayabiliyor.

Kullanıcıların telefonlarının mobil marketleri üzerinden uygulamanın güncel olup olmadığını kontrol etmesi tavsiye edilir.

TWİTTER ÇÖKME RAPORU 6 MART

Twitter'da problem yaşayan kullanıcıların bugün saat 10:00 sularında oturum açma ve akış yenilemede hata aldıkları görülürken, sorunun ilerleyen saatlerde düzeldiği görülüyordu. Bu sorunun ardından link erişimlerinde ve fotoğraf yüklemelerinde sorun oluştuğu gelen bildirim raporlarına yansıdı. Yaklaşık yarım saattir süren problemin ardından resmi bir açıklama yapılmadı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104