British Council Study UK Eğitim Fuarı, 9 Kasım'da açılıyor

banner37

Birleşik Krallık’ta eğitim almak isteyen öğrencilere, üniversite bölümleri, mali destek ve burs programları hakkında bilgi verilecek

banner87
British Council Study UK Eğitim Fuarı, 9 Kasım'da açılıyor
banner90
banner8

British Council’ın tarafından düzenlenen Study UK Eğitim Fuarı 7. kez kapılarını öğrencilere açıyor.

Fuar, 9 Kasım 2018 tarihinde, Lefkoşa Merit Hotel’de yer alacak. 16.00-19.30 saatleri arasında ziyaretçi kabul edecek fuarda Birleşik Krallık’tan yaklaşık 20 üniversite temsilcisi yer alacak.

Kıbrıs’ta düzenlenen en büyük eğitim fuarı olarak bilinen fuar, Birleşik Krallık’ta eğitim almak isteyen öğrenciler ve velilerine, her seviyedeki üniversite bölümleri, mali destek ve burs programları hakkında bilgi vermeyi amaçlıyor.

Ziyaretçiler, üniversite temsilcilerinden bilgi almanın yanı sıra, British Council eğitim danışmanları ile tanışıp, başvuru süreci ile ilgili bilgi alabilecekler ve üniversitelere giriş için gerekli olan sınavlar hakkında detaylı bilgiye sahip olabilecek. Konaklama olanakları ile ilgili UNITE’tan temsilciler de, katılımcılara faydalı bilgiler verecek. Halka açık olarak ücretsiz gezilebilecek, UNITE Students ve IELTS desteği ile düzenlenen fuar alanındaki bekleme sürelerini kısaltmak isteyen ziyaretçiler, online olarak  www.britishcouncil.com.cy/events sitesinde kayıt yaptırabilecek ve çekilişle ödül kazanma şansını elde edebilecek.

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2018, 14:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75