banner6

Burs hakkı elde eden öğrenciler belirlendi

banner37

Yüksek Öğrenim ve Dış İlişkiler Dairesi Müdürlüğü 2016-2017 Öğretim Yılı Eylül döneminde  burs müracaatında bulunan öğrencilerin değerlendirilmesine başlandığını ve burs hakkı elde eden 102  öğrenci  ile geliri kriter üstü olan 4  öğrenci belirlendiğini duyurdu.

Burs hakkı elde eden öğrenciler belirlendi
banner150 banner150 banner151 banner143

Yüksek Öğrenim ve Dış İlişkiler Dairesi Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, değerlendirme sonuçlarına göre burs hakkı elde eden öğrencilerin ivedi olarak Yüksek Öğrenim ve Dış İlişkiler Dairesine başvuru yapıp dosya tamamlamaları gerektiği vurgulandı.

Dosya tamamlama işlemini geç yapan öğrencilere geriye dönük burs ödemesi yapılmayacağı belirtilen açıklamada, gelir yönünden kriter üstü olanların bir defaya mahsus olmak üzere Yüksek Öğrenim ve Dış İlişkiler Dairesine itiraz edebilecekleri de ifade edildi.   İtirazların gecikmeden zamanında yapılmasının esas olduğu kaydedilen açıklamada, sonuçların  www.mebnet.net adresinden de takip edilebileceği belirtildi.

Sosyal Hizmetler Dairesi Müdürlüğünden değerlendirme yapıldıkça Yüksek Öğrenim ve Dış İlişkiler Dairesi’nin burs almaya hak kazananları açıklayacağı da kaydedildi.

Liste için tıkla >>>

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2016, 17:56
banner343
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110