Çavuşoğlu, DAÜ Mezuniyet törenine katıldı

banner37

Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Nazım Çavuşoğlu, KKTC üniversitelerinden mezun olan gençlerin aldıkları eğitimle gurur duymalarını istedi.  

Çavuşoğlu, DAÜ Mezuniyet törenine katıldı
banner87

Bakan Çavuşoğlu Doğu Akdeniz Üniversitesi’nin (DAÜ) 2018-2019 mezuniyet törenine katıldı.  Törende konuşan Çavuşoğlu, kalite ve akreditasyona önem veren DAÜ’nün Times Higher Education’ın en iyi 50 yaş altı üniversiteler sıralamasında yer almasından dolayı memnuniyetini dile getirdi ve bu büyük başarıda emeği olan DAÜ ailesini kutladı. 

Konuşmasında mezun olan gençlere de seslenen Nazım Çavuşoğlu, mezun olan gençlerin edindikleri bilgi ve donanımlarını kullanırken KKTC’yi unutmamalarını ve ülkemizde aldıkları kaliteli eğitimle gurur duymaları gerektiğini vurguladı. 

Bakan Çavuşoğlu, mezunların üzerinde büyük emeği olan aileleri de kutladığı konuşmasını, üniversite eğitimini tamamlayan gençlerin yollarının açık olması dileğiyle tamamladı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ALFAROMEO
ALFAROMEO - 2 ay Önce

İÇLERİNDE İLİM ÜRETİLMEYEN VE İLİM ADAMI YETİŞTİRİLMEYEN KKTC ÜNİVERSİTELERİNİN ,PEK YAKINDA, INŞA ALLAH,TÜM BÖLÜMLERİ KAPANIR.KİM BİLİR,BELKİ DE S400 LERLE ABD ,BUNLARI VURUR........UMARIM!!!

SIRADAKİ HABER