Hizmetleri onurlandırıldı

banner37

LAÜ, uzun yıllar hizmet verdikten sonra emekli olan temizlik görevlilerine plaket ve çiçekle teşekkür etti

Hizmetleri onurlandırıldı
banner90
banner99

Mustafa ÖZYAĞCI

Lefke Avrupa Üniversitesi’nde (LAÜ), uzun yıllar hizmet verdikten sonra emekliye ayrılan temizlik görevlileri Şengül Kuni ile Münevver Unutmaz’ı plaket ve çiçeklerle uğurladı.

Emekli olan çalışanlar için Yedidalga’da bulunan Swan Of Soli Fish Restoran’da verilen yemeğe LAÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Ali Yükselen, LAÜ Mütevveli Heyeti Başkanı Özgün Faruk, Genel Hizmetler Müdürü Menteş Şardağ, Yurt Müdürü Umut Kayıkçı ile çalışanlar katıldı.

banner134
Yemeğin ardından emekli olan Şengül Kuni ile Münevver Unutmaz’a LAÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Ali Yükselen tarafından plaket verilirken, LAÜ Mütevveli Heyeti Başkanı Özgün Faruk ise çiçek takdim etti. Genel Hizmetler Müdürü Menteş Şardağ da çalışma arkadaşları adına, Kuni ve Unutmaz’a çeyrek altın ile kolye hediye etti.

Kuni ve Unutmaz da, hizmetlerinden dolayı kendilerini unutmayan LAÜ Rektörü Yükselen ile çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.

Yükselen: Herkes bizim için kıymetlidir

Takdimlerin ardından kısa bir konuşma yapan Rektör Yükselen, uzun yıllar LAÜ’ye hizmet veren her iki çalışanına, verdikleri emekler için teşekkür ederek, üniversitede çalışan herkesin kendileri için çok kıymetli olduğunu ve bundan dolayı da kendilerini her zaman hatırlayacaklarını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2016, 10:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner75