banner6

KTOEÖS'ün yeni başkanı Selma Eylem

banner37

Kıbrıs Türk Orta Eğitim Öğretmenler Sendikası’nın (KTOEÖS) 49. Olağan Genel Kurulu’nda Genel Başkanlığa Selma Eylem seçildi.

KTOEÖS'ün yeni başkanı Selma Eylem
banner99

KTOEÖS’ten yapılan açıklamaya göre, Genel Kurul’un ardından Yönetim, Disiplin ve Denetleme Kurullarındaki görev dağılımları da yapıldı.

banner134

Sendika Başkanı Selma Eylem, farklılıkların zenginlik olduğu bilinciyle üyeler arasında ayırım yapmadan, eşit, adil, şeffaf olmaya devam edeceklerini belirttiği açıklamasında, “Hepimizin ortak evi, bizi bir çatı altında toplayan, kucaklayan evimiz ‘sendikamızdır’. Evimizin içerisinde tüm üyelerimizin bir aile olarak birbirine dayanışmasını güçlendirmeye en çok ihtiyacımız olan bir dönemden geçmekteyiz. Aynı çatının altında birlikte ve güçlüyüz” ifadelerini kullandı.

El ele vererek hedef ve amaçlarıyla birlikte yürümeye devam edeceklerini kaydeden Eylem “Sorunlarımızın ve sorumluluklarımızın bilinciyle, örgütlü mücadelemizle, bağımsız, demokratik sendikacılık ilkesiyle sorunlarımızın üzerine gitmeye devam edeceğiz” dedi.

Sendikanın Yönetim, Disiplin ve Denetleme Kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu: 
“Yönetim – Yürütme Kurulu; Selma Eylem (Başkan), Aziz Selengin (Genel Sekreter), Ozan Elmalı (Mali Sekreter), Ahmet Karaoğulları (Örgütlenme Sekreteri), Hasan Soyer (Eğitim Sekreteri), Ahmet Billuroğlu, Ali Yaman Işık, Cumali Avcı, Duygu Geylan, Erkan Bulak, Fikret Civisilli, Gülben Billuroğlu, Hamide Dağkıranlar, Hasan Başaranel, Hasan Çek, İbrahim Ermihan, Ömer Akkanat, Tahir Gökçebel, Ümitcan Yaşamsal, Vedat Tek, Zühre Özkaraman.

Disiplin Kurulu; Arzu Kurtdereli, Mustafa Özyiğit, Asiye Özdevran, Mine Akad, Hüseyin Güldeldi

Denetleme Kurulu; Serkan Dike, Fatoş Özgürsel, İpek Denizli Karagöz”

 

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2017, 11:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104