banner6

Lefkoşa'daki ilkokullarda eğitim konserleri verilecek

banner37

Lefkoşa’daki ilkokullarda, dördüncü ve beşinci sınıf öğrencilerini müzik konusunda bilgilendirmek ve kendilerini bu alanda geliştirmek isteyenlere ışık tutmak amacı eğitim konserleri düzenleniyor.

Lefkoşa'daki ilkokullarda eğitim konserleri verilecek
banner8

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) ile Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ),  okullarda eğitim konserleri düzenlenmek amacıyla protokol imzalandı. 

banner134

LTB’den yapılan açıklamaya göre, ilkokul dördüncü ve beşinci sınıf müzik konusunda bilgilendirmek ve kendilerini bu alanda geliştirmek isteyenlere ışık tutmayı ve teşvik etmeyi amaçlayan konserler, 15-28 Şubat 2018 tarihleri arasında Lefkoşa’daki tüm ilkokullarda gerçekleştirilecek.

LTB Başkanı Mehmet Harmancı ile YDÜ Rektör Yardımcısı Mustafa Kurt’un imza attığı protokol kapsamında Lefkoşa Belediye Orkestrası ile YDÜ Atatürk Eğitim Fakültesi, Müzik Öğretmenliği Ana Bilim Dalı üyeleri ortak konser programları oluşturacak.

İlkokul dördüncü ve beşinci sınıflara hitap edecek konserler öncesinde öğretim üyeleri ve doktora öğrencileri sunum yapacak, ardından da 20 dakikalık eğitim konseri başlayacak. 

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2017, 14:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88