banner6

Yaşlı hastalara güzellik servisi

banner37

Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) İletişim Fakültesi bünyesinde eğitim veren Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Bölümü, Öğretim Elemanları ve öğrencileri Yaşlılar Haftası dolayısıyla YDÜ Hastanesi Yaşlı Hasta Yataklı Servisini ziyaret ederek bakım hizmeti verdi.

Yaşlı hastalara güzellik servisi
banner99

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla ilişkiler Müdürlüğü'nden verilen bilgiye göre, İletişim Fakültesi Dekan Vekili Doç. Dr. Gökçe Keçeci yapılan etkinlikle ilgili Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Bölümünün yalnızca estetik güzellik konusunda donatılmış öğrenci yetiştirmediğini; aynı zamanda farklı yaş grubundaki bireylerin saç, cilt ve tırnak sağlığıyla ilgili bilgi birikimine sahip uzmanlar da yetiştirdiğini anlattı.

YDÜ İletişim Fakültesi Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Bölüm Koordinatörü Yeşim Üstün Aksoy  da Yaşlılar Haftası dolaysıyla yaptıkları ziyaretin önemini vurgulayarak; “Yaşlılarımız geçmiş ile günümüz arasında köprü kuran kültürümüzü, gelenek ve göreneklerimizi, geçmişimizin tecrübelerini nesilden nesile aktararak toplumsal ve manevi değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli hazinemizdir. Yaşlılık hayatın kaçınılmaz bir gerçeğidir. Unutmayalım ki bir gün herkes yaşlanacak. Yaşlılarımıza sadece bir gün değil her gün ilgi, sevgi, saygı ve hoşgörü gösterilmelidir" ifadelerini kullandı.

banner134

Etkinlik, öğrencilerin yaşlılara çiçek takdimi ile sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2017, 16:10
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104