YDÜ öğrencilerinden çocuklara bayram harçlığı projesi

banner37

Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencileri, yürüttükleri proje çerçevesinde Kıbrıs Türk Çocuk Esirgeme Kurumu Etkinlik Merkezi'nde eğitim alan çocuklara bayram harçlığı sağladı.

YDÜ öğrencilerinden çocuklara bayram harçlığı projesi
banner99

YDÜ’den verilen bilgiye göre, YDÜ İletişim Fakültesi Öğretim Görevlisi Ufuk Altunç tarafından yürütülen ve Kurban Bayramı dolayısıyla tasarlanıp hayata geçirilen projede, Lefkoşa Surlariçi bölgesinde yaşayan, Kıbrıs Türk Çocuk Esirgeme Kurumu Etkinlik Merkezi'nde eğitim alan çocuklar için bayram harçlıkları biriktirildi.

”Birimizin değil, hepimizin bayramı”

“Birimizin Değil, Hepimizin Bayramı” sloganıyla yola çıkan Yakın Doğu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencileri, bayramda her çocuğun yüzünün gülmesi için kendi harçlıklarından biriktirip KTÇEK çocukları için bayram harçlığı topladıklarını belirttiler.

banner134

Öğrencileri temsilen Arda Sözcü ile proje sorumlusu Ufuk Altunç, KTÇEK Etkinlik Merkezi'ne giderek harçlıkları teslim etti ve buradaki öğretmenlerin ve öğrencilerin bayramlarını kutlayıp iyi dileklerde bulundular.

 

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2017, 13:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75