Yıldızların okulu, Englishouse Plus’ı tanıttı

banner37

Englishouse, okul öncesi ve ilkokul birinci sınıf öğrencilerine anadilleri gibi İngilizce öğretmeyi hedefleyen projenin tanıtımını yaptı

Yıldızların okulu, Englishouse Plus’ı tanıttı
banner90
banner8

   Yıldızların okulu olarak gösterilen Englishouse, yoğun talebi karşılamak için okul öncesi ve ilkokul 1’inci sınıf öğrencilerine özel tasarlanan yeni kurum Englishouse Plus’ı tanıttı.

   600 m2’lik geniş bir alanda son teknoloji kullanılarak yapılandırılan sınıfları öğrencileri ile buluşturan Englishouse Plus, çocuklarına yabancı öğretmenler eşliğinde ana dilleri gibi İngilizce öğretmeyi hedefliyor.

   Yüzlerce minik kalbe dokunmak için yeni bir serüvene imza atan Englishouse Direktörü Önder Fahrioğlu, bir çocuğu sevmekle başlayan hikayelerinin gittikçe büyüdüğünü ve büyük ikinci projelerinin ise akademi olduğunu dile getirdi.

   Her şeyden önce, seven, sayan ve hoşgörü sahibi bireyler yetiştirmenin temel misyonları olduğunu söyleyen Fahrioğlu, okulları Englishouse ve Englishouse Plus’a yoğun bir talep ve sevgi seli olduğunu ifade ederek, tüm veli, öğrenci ve Englishouse ailesine teşekkür etti.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75