banner6

9 firma Abu Dabi'de ürünlerini tanıttı  

banner37

Kıbrıs Türk Sanayi Odası’nın (KTSO) organizasyonunda 9 firmanın katıldığı “Sial Ortadoğu 2016 Gıda Fuarı” sona erdi.

9 firma Abu Dabi'de ürünlerini tanıttı  
banner151

Odadan yapılan açıklamaya göre, Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) Başkenti Abu Dabi’de düzenlenen fuarda KTSO’nun 90 metrekarelik standında Koop Süt, Helvasan, Old John Trading Ltd. (Girne Con Kahve), Gülgün Süt Ürünleri, Avunduk Süt Ürünleri (Meriç), Defne Helva, Kırmızıgil Ltd. (Buluç) , Arsal Ltd. ve Akgöl Süt Ürünleri Sanayi yer aldı.

Açıklamada, fuara katılan 9 üretici firmanın beklentilerinin fazlasıyla karşılandığı ifade edildi. Açıklamada, “Ülkemiz ve ürünlerimiz açısından oldukça verimli bir fuar geçirdik. İkinci kez katıldığımız bu fuarda istikrarlı duruşumuzun meyvelerini topluyoruz” denildi.

KTSO Fuar Koordinatörü Çağlar Türk, ikinci kez katılım gerçekleştirilen fuarın, ülke ve üreticiler açısından oldukça verimli geçtiğini söyledi. Türk, “Sial fuarlar dizisinin Ortadoğu bacağı, Dünyanın değişik ülkelerinde düzenlenen ve oldukça ciddi ihtisas fuarları arasında yer alıyor. Geçen yıl katıldığımız bu fuarın verimli geçmesinin ardından bu yıl da fuarda yerimizi aldık. Ülkemiz gıda üreticileri için önemli bir fuar ve bunun geri dönüşlerinin olması bizleri oda olarak memnun ediyor” diye konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2016, 15:06
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner75

banner88

banner110