Asbank, Girne Private Banking şubesi yeni adresinde hizmette

banner37

Asbank, Girne Private Banking  şubesi yeni adresinde hizmette
banner99

   Asbank bankacılık sektöründeki 34 yıllık köklü geçmişi, müşteri bağlılığı ve modern bankacılık anlayışıyla her koşulda ilkeli bankacılığı kendine misyon edinmiş bir banka olarak emin adımlarla ilerliyor.

   Son dönemlerde tüm dünya ile birlikte yaşanan ekonomik sıkıntılara rağmen müşterilerine yeni nesil bankacılığını sunmak ve kaliteli hizmet sağlamak için çalışan Asbank, Girne Private Banking şubesi, yeni adresinde hizmet vermeye başladı.
   Yeni şubeyle birlikte geniş finansal yatırım yelpazesine sahip Private Bankacılık hizmeti de devreye girdi.

banner134
   Artık günümüz bankacılığı geleneksel bankacılıktan ziyade, kişiye özel yatırım danışmalığı olarak değişmektedir. Finansal piyasaların çok hareketli olduğu bugünlerde, yatırımlarınız sizlerin tercih etmiş olduğu vade ve risk seviyesine göre çeşitli alternatif yatırım ürünleri ile değerlendiriliyor.
   Özel bankacılık (Private Banking) olarak adlandırdığımız hizmet türü, yüksek gelir seviyesine sahip müşterileri kapsıyor. Banka, müşterinin profilini, risk tercihini, gelecek yatırım planlarını belirleyerek kişiye özel alternatif ürünler sunuyor.

   Asbank’ta Girne şubesi private bankaking hizmeti veren ilk şubedir. Asbank yönetimi “Sizlerin birikimlerini en iyi şekilde değerlendiren, farklı alternatif yatırım ürünleri sunan konusunda uzman yatırım danışmanı ile hizmet vermektedir” dedi.
  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75