Asbank’tan ‘alternatif yatırım’ imkânı

banner37

Asbank’ın ‘yeni nesil bankacılık’ konsepti dahilinde hayata geçirdiği ‘Private Banking’ şubesi, Girne’deki yeni adresinde hizmete girdi

Asbank’tan ‘alternatif yatırım’ imkânı
banner8

   Asbank, bankacılık sektöründeki 34 yıllık köklü geçmişi, müşteri bağlılığı ve modern bankacılık anlayışıyla her koşulda ilkeli bankacılığı kendine misyon edinmiş bir banka olarak emin adımlarla ilerliyor.

banner134
   Özellikle son dönemlerde tüm dünya ile birlikte yaşanan ekonomik sıkıntılara rağmen müşterilerine yeni nesil bankacılığını sunmak ve kaliteli hizmet sağlamak için çalışan Asbank’ın, Girne Private Banking şubesi, yeni adresinde hizmet vermeye başladı.
   Yeni şubeyle birlikte, geniş finansal yatırım yelpazesine sahip Private Banking yani ‘özel bankacılık’ hizmeti de devreye girdi.
   Günümüz bankacılığının, geleneksel bankacılıktan ziyade ‘kişiye özel yatırım danışmalığı’ olarak değiştiği gerçeğinden hareketle banka, bilhassa finansal piyasaların çok hareketli olduğu şu günlerde, yatırımların da müşteriler tarafından tercih edilen vade ve risk seviyesine göre çeşitli alternatif yatırım ürünleri ile değerlendirilmesine olanak sağlıyor.
   ‘Özel bankacılık’ olarak adlandırılan hizmet türü, daha ziyade yüksek gelir seviyesine sahip müşterileri kapsıyor. Buna göre, banka, müşterinin profilini, risk tercihini ve gelecek yatırım planlarını belirleyerek, kişiye özel alternatif ürünler sunuyor.

   Girne şubesinin, Asbank bünyesinde, özel bankacılık hizmeti veren ilk şube olduğunu belirten banka yönetimi, “Sizlerin birikimlerini en iyi şekilde değerlendiren, farklı alternatif yatırım ürünleri sunan konusunda uzman yatırım danışmanı ile hizmet verilmektedir” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75