'Avertiss Lefke'ye yoğun ilgi var'

banner37

Averstiss Emlak ve Danışmanlık Şirketi Direktörü Dengiz Kürşat, önceliklerinin müşteri ihtiyaçlarını en verimli ve uygun şekilde karşılamak olduğunu söyledi

'Avertiss Lefke'ye yoğun ilgi var'
banner87

Avertiss Emlak ve Danışmanlık Şirketi’nin ilk franchise’ı olan Avertiss Lefke, görkemli açılış için sezona hazırlık yapıyor. Avertiss Lefke, bölgeden gelen talep doğrultusunda kapılarını hizmete açtı.

Lefke bölgesinde hızla artan öğrenci sayısına bağlı olarak emlak sektöründe doğan ihtiyacı ve talebi karşılamak adına hizmete başlayan Avertiss Lefke, kısa sürede bölge halkından yoğun talep gördü.

Bölgede hızla artan nüfusun yarattığı ihtiyaçları göz önünde bulunduran yatırımcılar Avertiss Lefke’nin kapısını çalmaya başladı.

Averstiss Emlak ve Danışmanlık Şirketi Direktörü Dengiz Kürşat, her zaman olduğu gibi önceliklerinin müşteri ihtiyaçlarını en verimli ve uygun şekilde karşılamak olduğunu söyledi.

Kürşat, müşteri memnuniyetinin her şeyden önde geldiğini dile getirerek Lefke halkının ihtiyaçlarına hizmet vermekten ve öncü olmaktan yaşadıkları mutluluğun tarifsiz olduğunu belirtti.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2018, 10:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER