banner6

Çarşıda bayram bereketi

banner37

Mayıs ayında “Anneler Günü” ile başlayan alış-veriş bereketi, haziran ayı ortasında “Babalar Günü” ve ardından da Ramazan Bayramı'yla devam etti. Çarşıdaki son iki aylık yoğunluk esnafı mutlu etti.

Çarşıda bayram bereketi
banner150 banner151 banner143

Ceren ÖZBİL

Bu yıl “Anneler Günü”, “Babalar Günü” ve Ramazan Bayramı'nın artarda gelmesi esnafın yüzünü güldürdü. Mayıs ayında “Anneler Günü” ile başlayan alış-veriş bereketi, haziran ayı ortasında “Babalar Günü” ve ardından da Ramazan Bayramı'yla devam etti.

Bu yazki satışlardan son derece memnun olan esnaf, tüm sezonun böyle geçmesini temenni etti.

KIBRIS Gazetesi'ne konuşan Taşkınköy esnafı son iki ay içerisinde yaptıkları satışlardan memnun olduklarını söyledi.

Özellikle konfeksiyon sektöründe yer alan esnaflar, bayram tatilinin yaza denk gelmesi nedeniyle tatile gitmeye karar veren vatandaşların da tatile gitmeden önce alış-veriş yaparak şortunu, mayosunu aldığını anlattı.

Taşkınköy esnafı ne dedi?

Gökmen Nergis:

Bayram bereketi çarşıya yansıdı. Çarşıda bir hareketlilik var. Bu yoğunluktan memnunuz. Umarız böyle devam eder. Zaten Babalar Günü ile çarşı hareketlenmeye başlamıştı. Ardından Ramazan Bayramı'nın da gelmesi çarşıyı daha da renklendirdi. Emeklilerin ödenmesi de çarşıyı canlandıran unsurlardan biri tanesi.

Lale Öcal:

Babalar Günü ile çarşı hareketlenmeye başlamıştı. Ardından gelen Ramazan Bayramı da bu hareketliliği artırdı. İşlerimizden memnunuz. Umarım hep böyle devam eder. Buradan sizlerin aracılığı ile herkesin bayramını kutlamak istiyorum. Herkesin iyi bir bayram geçirmesini diliyorum.

Derya Alp:

Çarşıda güzel bir yoğunluk var. Bu esnafın yüzünü güldürdü. Aslında yoğunluk Anneler Günü'nden beridir devam ediyor. Ardından Babalar Günü geldi ve şimdi de Ramazan Bayramı. Bu nedenle son iki aydır çarşıda bir yoğunluk var. Bayramın yaza denk gelmesi de esnafın avantajına oldu. Bayram tatilini denizde havuzda geçirmek isteyen vatandaşlar şortlarını, mayolarını gelip alıyor.

Koray Kul:

Satışlardan çok memnunuz. Babalar Günü, bayram derken işlerimiz iyi gidiyor. Yoğunluktan memnunuz. Umarız hep böyle devam eder. Yazın gelmesinin de bizim için büyük bir avantajı oldu. Buradan herkesin bayramını kutlamak istiyorum.

Fotoğraflar: Özmen YILANCILAR

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2017, 11:59
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110