Credıtwest Bank ile TAV arasında önemli iş birliği

banner37

Creditwest Bank Noble Card sahipleri, TAV Passport ayrıcalıklarından faydalanabilecek

Credıtwest Bank ile TAV arasında önemli iş birliği
banner90

Creditwest Bank, özel bankacılık müşterileri için tasarladığı Noble Card için TAV ile önemli bir anlaşmaya imza attı. Bu anlaşma ile Noble Card müşterileri TAV Passport Kart ile dünya çapında 400’e yakın havalimanında Lounge hizmeti, güvenlik ve pasaport noktalarından hızlı geçişler, havalimanı ve şehir AVM’lerinde ücretsiz otopark & vale ve birçok ayrıcalıktan faydalanma imkanı bulacak.
   Konu ile ilgili iş birliği toplantısı ve imza etkinliğine Creditwest Bank Genel Müdürü Mazher Zaheer, Creditwest Bank Genel Müdür Yardımcısı Şahin Pekel, Bireysel Pazarlama Yönetmeni Arife Karaçete, TAV Kurumsal Satış Müdürü Nazlı Emray Fırtına, TAV Kurumsal Satış Uzmanları Veysi Saraç ve Fırat Seven katılım gösterdi.

 

Creditwest Bank, Noble Card müşterilerine özel ayrıcalıklar sağlıyor

Creditwest Bank, 2019 yılı içindeözel bankacılık müşterilerine tasarladığı Noble Card’a birçok yenilik ve avantaj ekledi. Noble Card sahipleri KKTC’de birçok sektörde özel indirimlerden yararlanmanın yanı sıra, son olarak TAV passport sahibi olma imkanı elde etti.

banner9
   Özellikle dünyada 400 havalimanında ayrıcalıklar ve hizmetler sağlayan TAV Pasapport’a sahip olmak için Creditwest Bank Özel Bankacılık müşterisi olması gerekiyor.
   Ayrıca Noble Card sahibi olan Creditwest Bank müşterileri, KKTC’nin en geniş ATM ağına sahip Cardplus ATM’lerinde maksimum 20 bin TL ile 2 kat daha fazla günlük nakit para çekme imkanı ve yurt dışı alışverişlerinde 36 aya kadar taksit imkanı da elde ediyor. Noble Card sahibi olan Creditwest Bank özel bankacılık müşterileri diledikleri kadar ücretsiz olarak ek kart kullanıcısı tanımlayabiliyor, ayrıca kullanım limitini de belirleyebiliyor.
   Creditwest Bank’ın Noble Card ve West Card müşterileri harcamalarından kazandıkları puanlarla alışveriş ve uçak bileti alma imkanı da elde ediyor.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner96

banner108