Creditwest Bank’tan, KTEV aracılığıyla burs katkısı

banner37

Creditwest Bank ve Kıbrıs Türk Eğitim Vakfı arasında ‘KTEV-Creditwest Eğitim Bursu’ protokolü imzalandı

banner87
Creditwest Bank’tan, KTEV aracılığıyla burs katkısı
banner90
banner99

Finans sektöründe 25. hizmet yılını tamamlayan Creditwest Bank, sosyal sorumluluk bilinci ile geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Kıbrıs Türk Eğitim Vakfı aracılığı ile burs imkanı sağlamaya karar verdi. Creditwest Bank ve Kıbrıs Türk Eğitim Vakfı arasında ‘KTEV-Creditwest Eğitim Bursu’ protokolü Creditwest Bank Genel Müdürlüğü’nde imzalandı.
   İmza törenine Creditwest Bank Genel Müdürü Mazher Zaheer, Kıbrıs Türk Eğitim Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Umure Örs, Kıbrıs Türk Eğitim Vakfı Müdürü Şevki Barutçu, Creditwest Bank Genel Mali Kontrol ve Operasyon Genel Müdür Yardımcısı Şahin Pekel, Kredi ve Merkezi Operasyon Genel Müdür Yardımcısı Doğan Akay katıldı.
   Proje ile ilgili Creditwest Bank Genel Müdürü Mazher Zaheer ve Kıbrıs Türk Eğitim Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Umure Örs birer konuşma yaptı.

 

Zaheer: Kıbrıs’ta hiç kimse eğitimsiz kalmasın
 

Creditwest Bank Genel Müdürü Mazher Zaheer, banka olarak bu proje için çok heyecan duyduklarını belirterek kurumsal kimlik, vizyon olarak eğitim ve kültür alanlarına katkı koymaya çok önem verdiklerini açıkladı.
   ‘Kıbrıs’ta hiç kimse eğitimsiz kalmasın’ diyen Creditwest Bank Genel Müdürü Mazher Zaheer, KTEV’in burs programına katılan öğrencilerin yarın önemli yerlere geleceğini ve ülke için iyi şeyler yapacağını belirtti.
   Zaheer, geçen yıl 25 öğrenciye burs katkısı koyduklarını, bu yıl da desteğe devam ederek projelerini geleneksel hale getirmek istediklerini belirtti. Zaheer, eğitim katkılarının başka kurumlara da ilham vermesini ve KTEV burs programına daha çok kurumun destek vermesini temenni ettiklerini söyledi.

 

Örs: Örnek teşkil etmesi çok anlamlı
 

Kıbrıs Türk Eğitim Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Örs, Creditwest Bank’a eğitime, ihtiyaçlı ve başarılı öğrencilerine eğitim sağlamak için verdiği destek için öncelikle teşekkür etti.

Örs, Creditwest Bank’ın geçen yıl olduğu gibi bu yıl da burs programına desteğe devam kararına çok memnun olduklarını belirtti.  Ülkemizde eğitim alanında güçlük çeken gençlerimize ve çocuklarımıza Creditwest Bank ile vakfın olanaklarının birleştirmelerinden çok büyük bir memnuniyet duyduklarını belirten Örs, Creditwest gibi kurumsal kimliği olan büyük işletmelerin bu gibi katkılarla toplumsal duyarlılık konusunda örnek teşkil ettiğini ifade etti.
   Kıbrıs Türk Eğitim Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Umure Örs, KTEV’in eğitim eşitliği konusunda çalıştığını ve bilindiği gibi ülke gelişiminin ancak ve ancak gençlerin ve çocukların eğitimi ilemümkün olacağını söyledi. İş birlikleri için Creditwest Bank’a tekrardan teşekkür eden Örs, Creditwest Bank ile iş birliğinin devamını temenni ettiklerini açıkladı.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75