Dorana Turizm’den büyük başarı

banner37

Booking Agora tarafından düzenlenen ve satışta yüksek performans sergileyen acentelerin yer aldığı ödül töreninde Dorana Turizm iki plaket birden kazandı

banner87
Dorana Turizm’den büyük başarı
banner90
banner99

Booking Agora şirketinin KKTC seyahat acenteleri arasında gerçekleştirdiği yemekli ödül töreninde yüksek satış performansı sergileyen acentelere plaket verildi.

Dorana Turizm, KKTC yurt dışı hotel satışlarında ikincilik, yurt dışı yani Beyond uçuşlar uçak bileti satışlarında ise dördüncülük plaketini almaya hak kazandı.
   Müşteri memnuniyetinden ödün vermeden her zaman en kaliteli şekilde ürünleri müşteriye sunmayı hedefleyen anlayışla bu ödüle layık olduklarını dile getiren Dorana Turizm Pazarlama ve Organizasyon Birim Müdürü Hüseyin Mavili, sosyal ve dijital kanallara kadar kişiye özel, kolay ve benzersiz bir deneyim sunduklarını söyledi.
   Dijitalleşmenin günlük hayatımızdaki etkisi arttıkça müşterilerinin beklentilerinde de ciddi şekilde talepleri olduğunu belirten Mavili, müşterilerine daha hızlı ve sürekliliği olan hizmetler sunmaya özen gösterdiklerini söyledi.
   Kazandıkları her iki ödülde de Dorana Turizm çalışanlarının büyük payı olduğunu dile getiren Mavili, daha çok çalışıp daha çok başarılara imza atacaklarını söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108