Dünya trendleri KKTC’ye taşınıyor

banner37

Beyaz eşya ve teknoloji devi Arçelik’in KKTC’deki 15’incimağazası,üst düzey ziyaret ve yüksek bir katılım eşliğinde açıldı

banner87
Dünya trendleri KKTC’ye taşınıyor
banner99

Türkiye menşeli beyaz eşya ve teknoloji şirketi Arçelik’in Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde (KKTC) müşteri deneyimini ön planda tutan yeni nesil mağazacılık dönüşümünü yansıttığı 15’inci mağazası, Arçelik’in KKTC distribütörü Ram Trading öncülüğünde açıldı.

Açılış törenini Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu Başkanı Fatih Kemal Ebiçlioğlu, Arçelik Türkiye Genel Müdürü Can Dinçer, Arçelik Pazarlama Direktörü Mehmet Tüfekçi, Arçelik Satış Direktörü Oğuzkan Şatıroğlu ve Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü ziyaret etti.

Ebiçlioğlu: Dijital dönüşümde liderliği hedefliyoruz

Koç Topluluğu’nun dijital dönüşüm yolculuğunda Arçelik’in önemli yatırımlar yaptığını belirten Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu Başkanı Fatih Kemal Ebiçlioğlu,“Perakende sektöründeki dijital dönüşüme de liderlik eden Arçelik, özel olarak tasarlanmış yeni konsepti ile dünya trenlerini mağazalarına taşıyarak müşterilerine benzersiz bir deneyim yaşatıyor” dedi.

Dünyanın hızlı bir teknolojik bir dönüşümden geçtiğini Ebiçlioğlu, Koç Topluluğu olarak, 2016 yılında başlattıkları geniş kapsamlı dijital dönüşüm programıyla Türkiye’de ve KKTC’de dönüşüme liderlik etmeyi ve ülkenin geleceğine değer katmayı hedeflediklerini söyledi.

“Öncü çalışmalar gerçekleştiriyoruz”

Ebiçlioğlu, “Topluluğumuzun dijital dönüşüm yolculuğunda Arçelik önemli yatırımlar yaparak öncü çalışmalar gerçekleştiriyor. Perakende sektöründeki dijital dönüşüme de liderlik eden Arçelik, özel olarak tasarlanmış yeni konsepti ile dünya trenlerini mağazalarına taşıyarak müşterilerine benzersiz bir deneyim yaşatıyor. Yeni nesil mağazalarımızı müşterilerimizin alışveriş yaparken keyif alacağı yaşam alanlarına çeviriyoruz” ifadeleriyle vizyon ve misyonlarını da özetledi.

Dinçer: Mükemmel bir müşteri deneyimi sunuyoruz

Arçelik Türkiye Genel Müdürü Can Dinçer ise beyaz eşya ve tüketici elektroniğinde Türkiye’nin en büyük perakende gücüne sahip olduklarını söyleyerek, şunları kaydetti: “64 yıldır Türkiye’nin en çok tercih edilen beyaz eşya markası olarak tüketicimizi ilkler ve enlerle tanıştırıyoruz. Yeni konsept mağazalarımızı tüketicilerimiz çok sevdi.

Arçelik mağazalarında müşterilerimiz yemek pişiriyor, oyun oynuyor, kahvelerini yudumluyor. Ürünlerle ilgili bilgilere hızla ulaşmayı sağlayan dijital ekranlarla donatılan mağazalarımızda, Arçelik ürünlerinin yanında cep telefonu, tablet, dijital oyuncaklar gibi en yenilikçi elektronik ürünler de bulunuyor.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner108