Dünyanın gündeminde bir Kıbrıslı Türk

banner37

Kıbrıslı Türk girişimci-yatırımcı Burak Başel, teknoloji alanındaki yatırımlarını ABD’ye yönlendirdi.

Dünyanın gündeminde bir Kıbrıslı Türk
banner99

Kıbrıs’tan dünyaya teknolojik satacak düzeye ulaşan ve Kıbrıslı Türkleri̇n gururu olan Burak Başel, ABD’deki̇ yatırımları i̇le di̇kkat çekiyor. Başarılı yatırımcıları yakından taki̇p eden Entrepreneur Dergi̇si̇ ve onun web si̇tesi olan www.entrepreneur.com son sayısında Burak Başel’i̇ konuk etti.
Kıbrıslı Türk girişimci-yatırımcı Burak Başel, teknoloji alanındaki yatırımlarını ABD’ye yönlendirdi. Kıbrıslı iş insanı Burak Başel’e ait Malta merkezli Basel Holding, Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan Silikon Vadisi şirketleri ile sürdürmekte olduğu ortak projelerine de hız verdi. Attığı adımlarla Kıbrıslı Türklerin gururu olan Başel, Silikon Vadisi’ndeki başarıları ile, dünyada da ilgi görmeye başladı.
Hedef büyüten ve Kıbrıs’tan dünyaya teknoloji anlamında bir köprü vazifesi gören Başel, dünyanın önde gelen teknoloji firmalarına ürün pazarlıyor.

banner134
Burak Başel’in girişim ve yatırımları ve yakaladığı uluslararası başarı Entrepreneur Dergisi’nin de ilgisini çekti. Daha önceki sayılarında Facebook’un yaratıcısı Mark Zuckerberg gibi yatırımcıları konuk eden Entrepreneur Dergisi nisan sayısında sayfalarını Burak Başel’e açtı. Burak Başel’in ABD’deki girişim ve başarılarını kendisi ile yapılan söyleşide sayfalarına taşıyan Entrepreneur Dergisi, yatırımcıların Start-up firmaları konusunda dikkat etmesi gereken unsurları Başel’e sordu.
ABD’de yatırımcıların el kitabı konumunda olan ve kırk yıldır yayın yapan Entrepreneur Dergisi ve onun web sitesi olan www.entrepreneur.com’un en önemli yazarlarından olan Jonathan Long, Burak Başel ile konuştu. Jonathan Long, Burak Başel ile yaptığı röportajında Start-up firmalarına yatırım yapmak isteyenlerin dikkat etmesi gereken unsurları öne çıkardı.
 

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2017, 10:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75