Koop- Süt, Dubai Gulfood Gıda Fuarı’nda

banner37

banner87
Koop- Süt, Dubai  Gulfood Gıda Fuarı’nda
banner90
banner99

   Ülkemizin süt ürünleri alanında en büyük kuruluşu olan Koop-Süt, Dubai Gulfood Gıda Fuarı’na katıldı.

   Kıbrıs Türk Sanayi Odası’nın organizasyonuyla, Kuzey Kıbrıs’tan 12 firmanın yer aldığı fuarda,

 “North Cyprus” (Kuzey Kıbrıs) standı 120 metrekarelik alana sahip.

   Bugün sona erecek fuarda Koop-Süt standında ziyaretçilere hellim, taze kaşar, delikli peynir ve diğer sütü ürünlerinden ikram ediliyor.

   Koop-Süt Müdürü Salih Yücesoylu, dünyanın en büyük gıda fuarlarından biri olan Gulfood’ta yeni hedef ve pazarlar içerisinde olduklarını belirterek hedeflerinin iyi fiyatlar ile yeni müşteriler bulmak olduğunu söyledi. Yücesoylu, başka ülkelere de hellim ve hellim ürünlerinin pazarlanması için çaba sarf ettiklerini belirterek

şöyle devam etti:

   “Büyük emek ve zaman harcayarak fuarlara ve alıcılara ulaşıyoruz. Biz burada Koop-Süt olarak ünlerimizi de tanıtırken ayrıca Kuzey Kıbrıs’ı da tanıtıp anlatıyoruz. Fuarda mevcut müşterilerimizle güven tazelerken, yeni bağlantılarımız da oluyor. Pazarlamış olduğumuz ürünlerimiz hakkında yüz yüze bilgi alabiliyoruz. Her zaman yararını gördüğümüz bir fuar. İhracat hedefleyen gıda üreticileri için de çok önemli bir fuar. Fuarlar tanıtımın ve ticari ilişkilerin kurulduğu önemli buluşma noktalarıdır. İster uzun ister kısa vadede mutlaka kazanımları olan bir etkinliktir”.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75