Koopbank’tan 20 kişiye tam cumhuriyet altını

banner37

Koopbank, yeni yıl kampanyaları dahilinde, Optimum Card ve Koop24 kart kullanıcıları arasında noter huzurunda hediye çekilişi yaptı

banner87
Koopbank’tan 20 kişiye tam cumhuriyet altını
banner90
banner8

Koopbank’ın yeni yıl kampanyası çerçevesinde Optimum Card ve Koop24 kart kullanıcıları arasında yapılan çekilişte 20 kişi, tam cumhuriyet altınının sahibi oldu.

Koopbank’ın Lefkoşa’da bulunan Genel Müdürlük binasında ve Noter İbrahim Mısırlıoğlu huzurunda gerçekleşen çekiliş ile tam cumhuriyet altını talihlileri belirlendi. Talihliler, kazandıkları altınları Koopbank yöneticilerinden teslim aldı.

OptimumCard ve Koop24 kart kullanıcıları 01 Aralık 2019–31 Aralık 2019 arasında Optimum POS cihazlardan yaptıkları alışverişlerinin her 100 TL’lik bölümü ile bir çekiliş hakkı kazandı. Noter huzurunda gerçekleşen çekilişte belirlenen talihliler şöyle:

“Figen Hacet, Rüstem Aygünlü, Cansu Olgaç, Havva Halilsoy, Soner Erçika, Ruşen Ertosun, Necmi Ozar, Sertaç Pilli, Kemal Öztürk, Pınar Gündüz, Ömer Özgünalp, Yurdal Sener, Ayşe Gürbüz Boşnak, Tezel Efecan, Sabahat Ecevit, Eylem Açıkyıldız, Nurça Onuk, Sözay Alkan, Hakan Özgulleciler, Ayşe Ceren Ustam.”

banner134

Kerem: Kampanyalar sürecek

Koopbank Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürü Kemal Kerem, yaptığı açıklamada, Koopbank’ın kampanyalarının ve yeni ürünlerinin bu yıl da artarak devam edeceğinin müjdesini verdi. Açıklamada, vatandaşların farklı kampanyalar ile harcama yaparken farklı armağanlar kazanma ve MilO programı gibi uygulamalarla avantajlı seyahat fırsatları da yakalayabildiğini vurgulayan Kerem, Koopbank’ın özellikle tarım ve hayvancılık kesimindeki üreticileri desteklemek amacıyla “Destek Kart” ismindeki yeni ödeme hizmetini çiftçi ve hayvancıların kullanıma sunduklarını kaydetti.

Kere, Destek Kart’a tahsis edilen limit ile çiftçi ve hayvancılara anlaşmalı iş yerlerinde altı aya kadar faizsiz ödeme imkanı sağladığını vurguladı. Destek Kart, çiftçi ve hayvancılara herhangi bir kart veya üyelik ücreti olmadan sunuluyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75