banner6

KTAMS greve gidiyor

banner37

Kıbrıs Türk Amme Memurları Sendikası (KTAMS), yarın Sosyal Sigortalar Girne Şubesi’nde tam gün, Çalışma Dairesi Girne Şubesi’nde ise 11.00-12.00 saatleri arasında uyarı grevi yapacak.

KTAMS greve gidiyor
banner99

KTAMS Başkanı Ahmet Kaptan yaptığı yazılı açıklamada, geçmiş günlerde  Sosyal Sigortalar Dairesi Girne Şubesi’ne personel takviyesi yapılması amacı ile gerçekleştirdikleri  grevlerin dikkate alınmaması ve gerekli takviyenin yapılmamış olması nedeniyle Sosyal Sigortalar Dairesi Girne Şubesi’ndeki üyeleri ile birlikte yarın tam gün grevde olacaklarını açıkladı.

Kaptan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Girne hizmet binasında bulunan asansörün  2 aydan beri arızalı olduğunu, engelli yurttaşların üçüncü katta bulunan Çalışma Dairesi Girne Şubesi’ne erişimde sorun yaşadıklarını belirtti.

banner134

Kaptan, “Engelli yurttaşlarımızın hizmet almasını yaklaşık 2 aydır engelleyen ve engelli yurttaşlarımızdan birinci derecede sorumlu olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığını göreve çağırmak amacı ile yarın 11:00-12:00 saatleri arasında Çalışma Dairesi Girne Şubesinde uyarı grevi gerçekleştirilecektir” dedi.

Kaptan, yarın saat 11.00 de Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Girne hizmet binası önünde  basın açıklaması yapacaklarını duyurdu.

 

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2017, 22:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104