Limasol Bankası’ndan Mağusa’ya yeni şube

banner37

Limasol Türk Kooperatif Bankası Mağusa Elit Şubesi, yeni yerinde görkemli bir açılışla hizmete girdi

Limasol Bankası’ndan Mağusa’ya yeni şube
banner90
banner8

Ülkemizin köklü kurumlarından Limasol Türk Kooperatif Bankası, yeni ve modern binasına taşıdığı Mağusa Elit Şubesi’nin açılışını görkemli bir törenle gerçekleştirdi.

İhtişamlı ve modern binasında kişiye özel ticari ve bireysel müşteri temsilcilik hizmeti, yabancı müşterilere yönelik havale–EFT hizmetleri, internet bankacılığı, Elit Cafe ve ücretsiz wifi hizmeti ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan Mağusa Elit Şubesi, görkemli bir törenle hizmete açıldı.

Açılış etkinliği, Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter, Yeniboğaziçi Belediye Başkanı Mustafa Zurnacılar, Limasol Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, Limasol Bankası Yönetim Kurulu Üyeleri, Limasol Bankası Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi İlkin Yoğurtcuoğlu, Limasol Bankası Genel Müdür Yardımcıları Abdullah Özsusuzlu ve Müzeyyen Öztürker, Limasol Grup iştirakleri, Limasol Bankası şube ve birim müdürleri, çalışanları, değerli hissedarları, müşterilerinin yanı sıra finans sektörü temsilcilerinin de katılımı eşliğinde gerçekleşti.

Arter: Verdiği sözü bir adım ileriye götürdü

Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter, Limasol Bankası’nın Mağusa Elit Şubesi’ni hizmete açmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Limasol Bankası’nın ülke ekonomisine ve Mağusa bölgesine katkılarının büyük olduğunu vurguladı.

Limasol Bankası’nın halkına kaliteli, hızlı, güvenilir ve güleryüzlü hizmet konusunda verdiği sözü bir adım daha ileri götürerek, bugün en son teknoloji ve çağdaş bankacılık olanaklarını sunan bir şubeyi hizmete sunarak yerine getirdiği belirten Arter, yeni şubenin hayırlı ve bol kazançlı olması temennisinde bulundu.

Yoğurtçuoğlu: Mağusa’yı desteklemeye geldik

Limasol Bankası Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi İlkinYoğurtcuoğlu, şube açılışında yaptığı konuşmada, katılımcılara geldikleri için teşekkür ederek heyecanlarına ortak oldukları için duyduğu mutluluğu belirtti. Yoğurtcuoğlu, Limasol Bankası’nın tarihçesini anlatarak, bankanın bugünlere gelebilmesinde katkı koyan gelmiş geçmiş yönetim kurulu başkanlarına, üyelerine, yöneticilerine ve çalışanlarına teşekkür edip şükranlarını sundu. Yoğurtçuoğlu, Limasol Bankası’nın hizmet verdiği her noktada en iyi hizmet için çalıştıklarının altını çizerek, “Köklü geçmişimizden aldığımız güce ve ekibimize güvendiğimiz için bugün buradayız, sizlerle birlikteyiz. Bu düşünceden hareketle, Mağusa insanına inandığımız için Mağusa’nın ticaretine, tarımına, tarihi eserlerine, turizmine ve öğrenci şehri olduğu için her açıdan gelişmekte olan Mağusa’daki ikinci şubemizle ve tüm gücümüzle çalışmaya; desteklemeye geldik” dedi.

Limasol Bankası’nın ülke kalkınmasına ve ekonomisine katkı sağlamayı, ayrıca KKTC halkına hizmet etmeyi misyon edindiğini belirten Yoğurtcuoğlu,1939 yılına tekrar atıfta bulunarak, Limasol Bankası’nın bugün 15 şubesi ile yüksek standartta kaliteli hizmet sunduğunu hatırlattı.

Kemaler: Güven ve sürdürülebilirlik çok önemli

Limasol Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, Limasol ailesinin sürekli artan yatırımları ve hizmet noktaları ile ülke genelinde 15 şubede her türlü çağdaş bankacılık işlemlerinin yapıldığını; 250’yi aşkın dinamik personelle etkin ve kaliteli bankacılık hizmeti sunduklarını belirtti.

Kemaler, hem finans alanında hem sosyal alanda etik kurallar çerçevesinde bankacılık rekabet piyasasının oluşturduğu hizmetlerin en iyisini sunmaya çalışarak motivasyonun en üst seviyeye çıkması için çalıştıklarını kaydetti. Kemaler; özelde Mağusa’ya ve genelde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin ekonomisine sağlayacakları katkıdan duyduğu memnuniyeti paylaştı. Mağusa Elit Şubesi’nin başta tüm halka ve Limasol ailesine hayırlı ve bol kazançlı olmasını dileyen Kemaler, yenilikçi bankacılık anlayışı ile hizmet verdikleri sektörde güven ve sürdürülebilirlik kavramına özel önem verdiklerini anımsatarak; yerel istihdama katkı koymaktan gurur duyduklarını ve sahip oldukları yetkin ve dinamik insan kaynağı potansiyelini müşteri odaklı hizmet yaklaşımıyla bütünleştiren Limasol Bankası’nın KKTC bankacılık sektöründe her geçen gün daha da ileriye gideceklerine değinerek sözlerini tamamladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75