“Müşterilerin hayatlarına dokunuyoruz”

banner37

Near East Bank Özel Bankacılık Grup Müdürü Esra Manyera, özel bankacılık alanında sektörel gelişme ve yenilenme faaliyetlerinin hız kesmeden sürdüğünü söyledi

“Müşterilerin hayatlarına dokunuyoruz”
banner90
banner99

Sadece bankacılık sektörünün değil; bütünbir özel sektörün en saygın, güvenilir ve değerli markaları arasında kurulduğundan bu yana yer alan Near East Bank, sürekli yenilenerek paydaş ihtiyaç ve beklentilerine hızlı ve etkin çözümler geliştirmeyi ve KKTC’nin kalkınma yolculuğuna katkı sunmayı temel öncelikleri arasında görmeyi sürdürüyor.

Near East Bank Özel Bankacılık, bilindiği üzere KKTC’deki yerel bankalar arasında ‘özel bankacılık’ konseptini ilk uygulayan bankalardan. Near East Bank Özel Bankacılık, müşterilerinin risk profillerini belirleyerek onun ihtiyaç ve yatırım tercihlerine göre alternatif ürünler sunuyor ve bu sayede portföylerini değerlendirmelerine de olanak sağlıyor.

Manyera: KKTC’nin lideriyiz

Near East Bank Özel Bankacılık Grup Müdürü Esra Manyera,“KKTC’de lider konumundayız. Müşterilerimizin birikimleri, para piyasaları konusunda deneyimli portföy yöneticileri tarafından finansal hedefler, gelir ve giderler göz önüne alınarak en doğru şekilde değerlendirilmeye çalışılmaktadır” ifadeleriyle hem sektörün lideri olduklarını savundu hem de hizmetlerine yönelik bilgi verdi.

Manyera, Near East Bank Özel Bankacılık Birimi’nin müşterisiyle karşılıklı güvene dayalı bir ilişki kurarak, onu yakından tanımaya çalıştığını belirtti ve özel bankacılık alanında ‘müşterinin de müşteri getirdiğini’ aktardı. Manyera, “Verilen hizmetin kalitesi bizlere yeni kapılar açıyor. Son dönemde müşterilerimizin memnuniyeti ve sağladığımız başarılar bize birçok yeni müşteri olarak geri dönüş sağlamıştır” şeklinde konuştu.

“Müşterilerimize değer veriyoruz”

Near East Bank Özel Bankacılık’ın, gün boyu, dünyanın her yerinde gelen piyasa verilerini değerlendirmesinin yanı sıra, finansal analizleri de global bir perspektifte, politika ve ekonomideki değişimleri göz önünde bulundurarak yaptığını belirten Manyera,“Müşteri varlıklarını bütün veriler ışığında sürekli olarak optimize ediyoruz.Özel bankacılık, rekabet üstünlüğünü sürdürebilir kılmaya odaklanmıştır” ifadelerini kullandı.

“Rekabetin her geçen gün daha da arttığı bankacılık sektöründe, müşteri ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürün ve hizmet tasarımı giderek daha fazla önem kazanmaktadır. Bu bağlamda, uluslararası özel bankacılık standartlarındaki ürün ve hizmetleriyle ön plana çıkan Near East Bank, modern yaşamın güncel eğilimlerini yakından takip ederek rekabet üstünlüğünü sürdürebilir kılmaya odaklanmıştır” diyen Manyera, müşteri memnuniyetini ne denli önemsediklerini aktardı.

“Ürün portföyümüz çeşitlendirildi”

Manyera, çeşitlendirilmiş özel bankacılık ürün portföyüne sahip bankanın, ürün ve hizmet üretimini yerel ekonomiye katkıda bulunacak dağıtım kanallarına yatırım yapmanın yanında müşterilerin finansal hizmetlere daha kolay erişmesini sağlamak amacıyla çeşitli yenilikleri hayata geçirdiğini de söyledi.

Manyera, sözlerini şöyle noktaladı: “Özel Bankacılık Birimimiz, müşteriyi tanıma, ihtiyaçlarını karşılayabilme ve uygun çözümler sunabilme amacı ile finansal konulardaki tüm ihtiyaç ve beklentilerine en kısa sürede ve en doğru şekilde çözüm bulurken; müşterilerinin aile varlığının ve değerlerinin korunması, nesilden nesile aktarılması için çalışmakta; kültür-sanat alanındaki etkinlikleriyle müşterilerinin hayatlarına da dokunmaktadır.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75