Near East Bank personeline ‘sağlık sigortacılığı’ eğitimi

banner37

Near East Bank’ın iştirakçi şirketi Near East Hayat, banka çalışanlarını, müşterilere büyük kolaylık sağlayan uygulaması hakkında bilgilendirdi

banner87
Near East Bank personeline ‘sağlık sigortacılığı’ eğitimi
banner90
banner99

Yenilikçi ürünleri ile piyasada çok ciddi bir müşteri kitlesine sahip Near East Bank’ın iştirakçi şirketi Near East Hayat, banka çalışanlarına sağlık sigortacılığı alanında eğitim verdi.
   Yakın Doğu Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi’nde, Near East Hayat Genel Müdürü Ömür Şengün tarafından gerçekleştirilen eğitim, Near East Bank’ın tüm şube ve bölümlerinin katılımları ile gerçekleştirildi.
   Eğitimde, KKTC’de çok ciddi rakamlara ulaşabilen sağlık giderlerini uygun fiyatlarla teminat altına alan ve sigortalının adına sağlık ile ilgili tedavi masraflarını da doğrudan anlaşmalı sağlık kurumlarına ödeyen Near East Hayat’ın, bu uygulama ile sigortalıların ilaç alımlarında da büyük kolaylık sağlandığı vurgusu yapıldı.
   Near East Hayat Sağlık Sigortası ameliyat, yoğun bakım, ameliyat öncesi ve sonrası tetkik, ambulans, doktor muayene, ilaç, fizik tedavi ve rehabilitasyon, röntgen ve laboratuvar tetkiklerinin yanı sıra ileri tanı yöntemleri ve poliçe kapsamındaki diğer teminatlarla birlikte müşterilerine oldukça kapsamlı bir sağlık imkanı sunuyor.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75