Near East Bank’ın ihtiyaç kredisi sağlıkta kazandırıyor

banner37

Near East Bank’ın ihtiyaç  kredisi sağlıkta kazandırıyor
banner90
banner8

   Sürekli gelişim hedefi doğrultusunda, 2020 yılında da paydaşlarının hayatlarına değer katan ürün ve hizmetlere imza atmanın mutluluğunu yaşayan Near East Bank, tüketiciye İhtiyaç Kredisi ile sağlıkta kazanma fırsatı sunuyor.
   Near East Bank’ın köklü geçmişi ile gelecek planları arasındaki sağlam bağı pekiştirmeye yönelik önemli adımlar attığı bir yılı daha geride bırakmaya az kaldığını dile getiren Near East Bank Pazarlama ve Ürün Geliştirme Grup Müdürü Timuçin Samancıoğlu, yıl sonuna kadar 25.000 TL ve üzeri İhtiyaç Kredisi kullanan müşterilere Hesaplı Sağlık Sigortası hediye ettiklerinin müjdesini verdi.
   Near East Bank İhtiyaç Kredisi 1.29’dan başlayan aylık faiz oranı, 72 ay vade kolaylığı ile tüketicinin yüzünü güldürmeye devam ettiklerinin altını çizen Samancıoğlu, müşteri memnuniyeti ve sağlığını en üst seviyede tuttuklarını söyledi.
   Samancıoğlu, Hesaplı Sağlık Sigortası ile 20.000 TL’ye kadar yatarak tedavi teminatı sağladıklarını,  acil durumların ağır maliyetlerini güvence altına aldıklarını, yurt içi anlaşmalı ve anlaşmasız tüm kurumlar ile yurt dışında da teminat limitleri kapsamında müşterilerin sağlık giderlerini karşıladıklarını kaydetti.

banner134
   “Sahip olduğunuz en değerli varlığınız öncelikle kendi sağlığınızdır” diyen Timuçin Samancıoğlu, şöyle dedi:

   “Covid-19 öncesinde sağlık sigortası alanında algı ve toplumsal bilinç oldukça zayıfken, riskin hayatımızı ele geçirmesiyle birlikte toplumda sağlığın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha görmüş olduk. Dünyada Sağlık Sigortaları kişiler için çok önemli ve değerlidir. Ülkemizde de git gide yaygınlaşan Sağlık Sigortaları ile her bütçeye uygun birbirinden farklı seçenek ve kapsamlarıyla sağlığınızı garanti altına alarak ekonomik anlamda rahatlamanızı sağlamaktadır. Geleceğinize bir yatırım olarak sizin ve sevdiklerinizin yaptırması gerekli olan bu sigorta sayesinde olası tüm sorunlara karşı tedbir almış olursunuz”
   Her zaman olduğu gibi genelde halka özelde müşterilerine avantajlı fırsatlar sağladıklarını belirten Samancıoğlu, Sağlık Sigortası destekli İhtiyaç Kredisi’nin uygun vade seçenekleri ve faizleri ile müşterilerine geri ödeme kolaylığı yaşatmaya devam ederken,  sektörde fark yarattıklarının altını özellikle çizen Near East Bank Pazarlama ve Ürün Geliştirme Grup Müdürü Timuçin Samancıoğlu, avantajlı kredi ile birlikte kaliteli sağlık hizmetinden faydalanma imkanı sağlamaktan gurur duyduklarını ifade etti.
   Yenilikçi anlayışı ile yarının Near East Bank’ını inşa ettiklerini dile getiren Samancıoğlu, “müşterilerimizin hayallerini gerçekleştirmek için çok çalışıp çok emek verdik, vermeye de devam edeceğiz, zoru kolaylaştırmak için tecrübelerimizi konuşturacağız ” dedi.
   24 yıldır müşterilerine verdikleri hizmet kalitesini en üst seviyede tuttuklarını, sürekli kendilerini yenilediklerini belirten Samancıoğlu, “yaptığımız yeniliklerin hepsi geleceğin bankacılığını bugünden müşterilerimize sunma arzumuzun ve vizyonumuzun göstergesidir” şeklinde sözlerini tamamladı.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75