Near East Bank’ta değişken hesapla esnek yatırım olanağı

banner37

Near East Bank’ta değişken  hesapla esnek yatırım olanağı
banner90
banner8

   KKTC’nin değerli banka markası, köklü ve güçlü kuruluşu Near East Bank, yaygın dağıtım kanalları ile müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına pratik, etkin ve modern çözümler sağlıyor. 
   Near East Bank’ın Özel Bankacılık ürünü Değişken Hesap özellikle döviz kurlarındaki dalgalanmanın yüksek olduğu bu dönemde piyasa hareketlerinin yakından izlenerek bir para biriminden diğer para birimine kolay ve hızlı geçiş yapılmasını sağlarken faiz kaybı yaşamadan cazip getiri elde etmek isteyen tüketiciler için de ideal bir ürün olarak kabul ediliyor.
   “Değişken Hesap” birikimleri orta ve uzun vadeli değerlendirirken, vade süresi boyunca faiz kaybı yaşamadan para birimleri arasında geçiş yapmaya olanak sağlayan, müşterilerine esneklik imkânı sunan vadeli mevduata alternatif bir ürün olarak kabul ediliyor.  Her koşulda olduğu gibi Değişken Hesap ile de müşterilerin yüzünü güldürmeyi başaran Near East Bank’ ta bu hesabı kullananlar 3 ay, 6 ay veya 1 yıl vade ile tek bir para birimine bağlı kalmadan TL, GBP, USD, EURO ve ALTIN arasında vade sonunu beklemeden ve faiz kaybı yaşamadan geçiş yapabiliyor. 

banner134
   Değişken Hesap, müşterilerine taahhüt süresi boyunca seçtikleri para birimleri arasında Near East Bank’ın özel alış/satış kurlarından diledikleri kadar dönüşüm yapma avantajı sağlıyor. Değişken Hesap da İlgili para birimleri için hesap açılışında belirlenen faiz oranları sabitlenir ve taahhüt süresi boyunca değişmez. Buna bağlı olarak, hesap kullanıcılarına kurlardaki hareketlerden kazanım elde ederken, özel oranlarla sabit faiz getirisi kazanımı da sağlıyor.
   Near East Bank Özel Bankacılık gün boyu dünyanın her yerinden gelen piyasa verilerini değerlendirerek, finansal analizleri küresel bir perspektifte, politika ve ekonomideki değişimleri göz önünde bulundurarak, müşteri varlıklarını bütün veriler ışığında sürekli olarak optimize ediyor. 
   Modern yaşamın güncel gereksinimlerini yakından takip ederek kaliteli hizmetleri sürdürebilir kılmaya odaklandıklarını dile getiren Near East Bank Grup Müdürü Esra Manyera,  müşteriyi tanıma, ihtiyaçlarını karşılayabilme ve uygun çözümler sunabilme amacı ile finansal konulardaki tüm ihtiyaç ve beklentilerine en kısa sürede ve en doğru şekilde çözüm bulduklarını vurguladı.
   Manyera, “kurulduğumuz günden bu yana sürdürülebilir değer yaratmaya odaklanan bir kuruluş olarak hizmetlerimiz, operasyonlarımız, insan kaynakları politikamız, gerçekleştirdiğimiz ve desteklediğimiz kurumsal sosyal sorumluluk projeleri ile paydaşlarımızın ve gelecek nesillerin yaşam kalitesini artıran ve kalıcı kılan çalışmalara öncülük ediyoruz” dedi.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75