Near East Hayat’ın Eğitim Sigortası yoğun ilgi gördü

banner37

Near East Hayat’ın Eğitim  Sigortası yoğun ilgi gördü
banner90
banner99

   Tüm branşlardaki ürün gamını geliştirmeye devam eden Near East Hayat, özellikle çocukların yarınlarını düşünerek, mayıs dönemi itibarıyla Eğitim Sigortası ürününü tüm velilerin beğenisine sundu.
   Okul öncesi, ilkokul, ortaokul, lise veya üniversitede eğitimi süren çocukların geleceğini düşünerek, onların eğitim hayatlarının yarıda kalma riskini ortadan kaldırmak amacıyla düzenlenen “Eğitim Sigortası”nın tanıtımına yönelik yapılan sosyal medya yarışması ile de ürün büyük ilgi gördü.
   Near East Hayat Instagram hesabı üzerinden 1-7 Haziran 2020 arasında duyurulan yarışma, yeni tip Koronavirüs (Covid-19) pandemisi süresince evlerinde kalmak zorunda kalan çocukların haziran periyodu ile birlikte yeniden özgürce dışarıda olmalarını da konu edinerek #özgürçocuközgüreğitim hashtagı ile bir kampanya başlattı.

banner134
   Söz konusu kampanyada, ebeveynlerden çocuğunu mutlu eden bir etkinliği veya onun en özgür olduğu anı çağrıştıran bir fotoğrafını kendi hesabında #özgürçocuközgüreğitim hashtag ile paylaşılması istendi ve yarışmanın kazananını ödüllendirmek adına da kampanya süresince en çok beğeni alan üç resmin sahibine Eğitim Sigortası hediye edileceği bildirildi.
   Kampanyayı kazanan talihliler, 9 Haziran Salı, Near East Hayat’ın Instagram ve facebook hesaplarından duyuruldu.  
   Yarışmayı, 812 beğeni ile Yeliz Senin, 521 beğeni ile Yasemin Ali ve 517 beğeni ile Özder Deger’in paylaştığı resimler kazandı.
   En yüksek beğeniyi alan Yeliz Senin, eşi ve oğlu ile birlikte Eğitim Sigorta Sertifikası’nı, kurumun genel müdürlük binasında düzenlenen etkinlikte, Near East Hayat Genel Müdürü Ömür Şengün’den aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75